Noževi

Autor maverick, Kolovoz 06, 2013, 09:41:26 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Kugla

Neki dan naletim u Decathlon na ovaj Rapalin nož za filetiranje, neka akcija 89 kn, vidjeti ćemo vrijedi li što

"Živi kako možeš, kad ne možeš onako kako hoćeš."
www.lureti.hr
www.facebook.com/edukacije.lureti
www.facebook.com/lureti

maverick

Za filetiranje odličan, samo ne daj ženi da reze kolace s njim...znaci to nije normalno kako je dobar za kolače  :uf:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

ossa

Naidju krize, drukcije grize...

DIDAPATAK

..odlična stvarčica  :hi:
..kod nas ga je teško kupiti jer kad dođe(u čipoteku) plane  :uf:
.. :baba:

ossa

Imam i neke druge, skuplje, jeftinije.... Ali ovaj mi je bio želja, i odem danas na vakcinu, kad na sajmu u lovcu prodaju ove... Odmah sam ga uzeo.
Naidju krize, drukcije grize...

No

Novi nož za odlaske u ribolov

Moj rad je futrola a nož je serijski

maverick

Ovo nije mjesto za takav vid prodaje...nismo za posudje i slične stvari...Mogu jedino privatno pokusati uvaliti Tunji ili Juri  :stripii:  uz neku proviziju naravno  :stripii: ali ovakve postove cemo ukloniti nakon nekog vremena  :ok:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

retfala

Maverick zajebava jer sam si zadnji put na druzenju sa nozem skoro odsjekao prst

pajdo77

Pa sa obzirom koliko vjerovatno pelina puknete na druženjima za vas su noževi sa filmskog seta :stripii: . Sve namirnice isjeći kod kuće a na druženja ponijeti plastični set pribora za jelo ili još bolje nositi samo kašiku.

nekinho

Moj Pajdo obzirom što si spomenuo taj pelin nije ni čudo što na svakom druženju oni imaju hrpu mesa, samo bitno je sutradan kod kuće prste prebrojati  :stripii:

maverick

Samo je Retfala problemattičan s tim rezanjem  :stripii:

ljuska

Evo ako koga zanima na petrolu 9,99 eura

madmax

ljuska

Onako ima se šta držat u ruci mislim da vrijedi puno više od tih 10 eura