Autor Tema: Izdavanje dozvole za slatkovodni ribolov  (Posjeta: 11064 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dravski pecaros

• Alas
Odg: Izdavanje dozvole za slatkovodni ribolov
« Odgovori #420 u: Travanj 23, 2021, 08:39:10 prijepodne »
Prvo da pojasnim malo, a onda i upozorim na neke činjenice i stvari koje su se počele odvijati.
Plastificirana kartica(UVJERENJE) vam ne treba na vodi, ne treba ni sama dozvola, nego samo papir koji ste dobili u društvu ili na mail. isprintati ga, staviti u novčanik i to je to. Na njemu piše sve što ribočuvarima treba. Jesu li nam uzeli 100 kn bespotrebno jesu, to je sad drugi par opanaka. Samo da riješimo dileme jer je ovo jedina prava istina. Možete nositi sve, ali i papir je dovoljan s maila/koji ste dobili. Aplikacija nije potrebna, i nema potrebe za prijavom. Propali projekt jer je ministar odobrio par miliona gdje je svom nećaku dao da radi aplikaciju te tako su oprali lovu. Sve gluposti oko aplikacija stavite po strani. Niti jedan ribočuvar vas neće zajebavat oko toga OSIM ukoliko ne dođe s inspektorom na vodu. To se desilo u mojih 10ak godina otkad pecam NITI JEDNOM.sportski sam ribolovac, obilaze me ribočuvari svako malo. Stoga ne vidim čemu panika već mjesecima oko toga. .. Uostalom za sva pitanja nazvati savez, ministarstvo, obližnjeg ribočuvara ili društvo. Nadam se da su neke stvari pojašnjene.bistro

Dovoljan je pametni telefon i ništa više....čak i osobna odrađuje posao jel se provjera vrši preko OIB broja