Autor Tema: Humminbird Helix 9 Mega SI plus G3N vs Lowrance HDS 9 Gen3 ?  (Posjeta: 697 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Majdo

• Kederaš
  • *
  • Dob: 34
Humminbird Helix 9 Mega SI plus G3N vs Lowrance HDS 9 Gen3 ?
« u: Prosinac 20, 2019, 08:19:21 prijepodne »
Pozdrav,
novi sam na forumu, molim pomoć oko odabira između dva sonara Humminbird Helix 9 Mega SI plus G3N i Lowrance HDS 9 Gen3 ?
Ako netko ima iskustva zanimalo bi me mišljenje.
Znam da je HDS u prednosti zbog touch screena ali me muči kvaliteta slike za Side Imaging , jeli Helix toliko bolji da se svi ostali nedostatci mogu pregrmiti?

Offline maverick

• Administrator
Odg: Humminbird Helix 9 Mega SI plus G3N vs Lowrance HDS 9 Gen3 ?
« Odgovori #1 u: Prosinac 20, 2019, 08:57:15 prijepodne »
Nemam puno iskustva s helixom...gledajuci videa po netu...ne znam koliko je bolji prikaz...meni to djeluje onako u najmanju ruku isto...Što se tiče touch-a, pošto imam hds...nisam ni siguran koliko je to sve prednost...kad je zima kad su rukavice mokre...kad loviš ribu pa zakenjas cijeli ekran prljavim rukama....onako ima tu svega kad se nesto koristi duze vrijeme....Ja bih sad da biram birao po cijeni...tj kupio bih povoljniji
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline Majdo

• Kederaš
  • *
  • Dob: 34
« Odgovori #2 u: Prosinac 20, 2019, 09:48:02 prijepodne »
Mene muči prikaz tog SI, na HDSu mi to izgleda dosta više zrnato nego na novom Helixu, a i 3 godine je razlike u tehnologijama jbg, a prvenstveno tražim dobar SI.
Naravno, s obzirom da nemam s nijednim od navedenih iskustva ne znam kakva se kvaliteta slike može postići, ali za Helix sam vidio malo po grupama na face-u da dečki na Dunavu dobiju solidne slike.

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #3 u: Prosinac 20, 2019, 16:29:21 poslijepodne »
A imam samo iskustva s hds...nesto u zadnje vrijeme sto mi se svidjelo su garmiji....ali jbg...ne mozes imati pet uredjaja...tako dok ovaj radi ...nista ne diram
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"