Autor Tema: OPA...  (Posjeta: 6297 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DIDAPATAK

• Somolovac
  • Dob: - 54god.
Odg: OPA...
« Odgovori #120 u: Listopad 18, 2019, 17:47:44 poslijepodne »

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #121 u: Listopad 22, 2019, 21:32:56 poslijepodne »
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Online pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
  • Dob: 50
« Odgovori #122 u: Listopad 23, 2019, 03:20:33 prijepodne »
 Evo koliko bi jedan nesebičan gest svakoga od nas samo jednom godišnje značio za ovu riblju vrstu. Na žalost mi smo još uvijek društvo koje te gleda kao u najmanju ruku retardiranog ako te vide da puštaš ulovljenu ribu umjesto da to prihvati kao normalno i nosi se samo ozlijeđena riba ili količina koja je realna. Svi plješću kad Baja postavi sliku a na njoj pun patos od čamca smuđa,soma umjesto da mu se doživotno zabrani članstvo u ribolovnim društvima i vađenje dozvole. Ili ćemo se mjenjati ili će neki od mlađih pričati unučadi kako je u rijekama nekada bilo i ribe. :hi:

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #123 u: Listopad 23, 2019, 06:40:12 prijepodne »
Evo koliko bi jedan nesebičan gest svakoga od nas samo jednom godišnje značio za ovu riblju vrstu. Na žalost mi smo još uvijek društvo koje te gleda kao u najmanju ruku retardiranog ako te vide da puštaš ulovljenu ribu umjesto da to prihvati kao normalno i nosi se samo ozlijeđena riba ili količina koja je realna. Svi plješću kad Baja postavi sliku a na njoj pun patos od čamca smuđa,soma umjesto da mu se doživotno zabrani članstvo u ribolovnim društvima i vađenje dozvole. Ili ćemo se mjenjati ili će neki od mlađih pričati unučadi kako je u rijekama nekada bilo i ribe. :hi:
pajdo  :notworthy:  :hi:
život ti ovisi od udice- izbjegni to zlo....

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #124 u: Listopad 23, 2019, 06:51:28 prijepodne »
Dobro jutro ljudine  :hi: Uslučaju da danas upecam smuđa ili štuku - definitivno vračam nazad u vodu  :takoje: Sve mi toznamo samo se pravimo grbavi.... a vjerojatno ću pecati samo na bijelu ribu . Biti će Baranja spin kup kog Sunjog čarde. I unuka će sudjelovati,ide u treći razred , a kanđija ko prava. Ima veći šmuđa, štuku a sve vraća nazad  :ok: Moramo ih učiti, kako ne bi sve ostalo na priči i na sječanju....  :hi:
život ti ovisi od udice- izbjegni to zlo....

Offline majstor

• Alas
  • Dob: 55
« Odgovori #125 u: Listopad 23, 2019, 08:33:10 prijepodne »
I zet je prošli vikend ulovio šarana od 21,5 kg. i pustio ga nazad. Otac mu je bio razočaran - mislio je ribu jesti.  :sha: :takoje:
Ma ne smije se riba uzeti iz ZG jezera, evo ti par plotica. Spasio sam stvar.  :stripii: :stripii:

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #126 u: Travanj 28, 2021, 20:13:29 poslijepodne »
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline ps

• Somolovac
« Odgovori #127 u: Travanj 28, 2021, 21:50:55 poslijepodne »
mislim da dotičnu gospodu treba sudit za ekocid...udruživanje za počinjenje kaznenog djela...što se tiće kazni realno bi bilo po petaka i oduzimanje protupravno stečene imovine
Problem je jedino što će im suditi isti oni sudovi od kojih je većina problema i krenula. Da su od 90-tih  lopovima oduzimali imovinu i dosuđivali 10-20 godina da ovog ne bi ni došlo. Kako ove kokošare drastično kazniti kad ne kažnjavaju Sanadere, Horvatinčiće, Todoriće, Pašaliće...Sada će optuženi uzeti poznate odvjetnike i rasteći suđenje 10g. kada i ako dođe do presude, pola ekipe s foruma neće doživjeti. :stripii: