Autor Tema: Strune  (Posjeta: 167914 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline tutnja

• Somolovac
  • Dob: 53
Odg: Strune
« Odgovori #2055 u: Travanj 16, 2022, 15:11:27 poslijepodne »
Nisam probao, ali svi koju jesu ju hvale.. glatka, meka, daleko baca.. kvaliteta dokazana, jedino malo osjetljivija na krzanje i oštećenja..
Vjerovatno zato što je nešto tanja od deklariranog promjera pa je to jedino gdje možeš fulati ako kupiš
Ovisno o namjeni, ja ne bih išao ispod 1.2 s njom ali to sam ja.. 1.0 možda za bucka i vobleraj na čistini..

Poslano sa mog T40Pro koristeći Tapatalk

Online maverick

• Administrator
  • ALU BEL YAMAHA HETL 40-60
« Odgovori #2056 u: Travanj 16, 2022, 15:29:06 poslijepodne »
Da..djeluje nestvarno glatka...bas mi se svidjela...moram naruciti
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline Thechoki

• Babuškar
  • **
  • Dob: 40
« Odgovori #2057 u: Travanj 16, 2022, 16:54:39 poslijepodne »
Mana jeste krzanje i malo više pije vode pa zimi nije baš preporučljiva.zabačaji daleki  i precizni.Na čvoru nosi baš dosta.Još je nisam pokidao ,uvek pre pukne predvez ili udica….

Online maverick

• Administrator
« Odgovori #2058 u: Travanj 16, 2022, 17:20:18 poslijepodne »
Ja to nisam ni pratio u zadnje vrijeme...kako sam poceo malo obnavljati pribor...vidim sto naziva modela...ne mogu se ni snaci u svemu tome...Uzeo sam opet taj tournament jer...je najskuplja u radnji i imam je vec par mjeseci...i veci dio čuči u podrumu pa se cini kao dobra  :stripii: Valjda su sve to s pun klinac niti losije na krzanje...Ovu danas sto sam vidio kod kolege...sad...da li je to UPGRADE...naziv modela ili koji urac vec...ne znam...ali bas je glatka i djeluje kao da uopce ne pije vode... :icon_scratch: ali ja sam tu power pro igrač pa one novotarije nisam gledao godinama...sad ponestalo power proa...pa mi jednom u radnji uvalili neku kopiju pa sam odlucio dalje bez njega ...Vidjeh da ossa ima taj ygk...pa valjda ce reci nesto vise
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline Mifla

• Babuškar
  • **
  • Dob: 38
« Odgovori #2059 u: Travanj 16, 2022, 18:13:27 poslijepodne »
Danas gledam...bas mi se svidjela struna...ima li netko nekih duzih iskustava . Mada kontam da bi mi i 1 ili 1.2 PE bilo dovoljno

Ja je rokam u #1PE od kad se pojavila..zima-ljeto. Predvez sa fg navezat i amen. Ko doslovce svaka japanka, osjetljiva je na krzanje...kamen i sl. #1.5PE imam za noc i voblere.

Online maverick

• Administrator
« Odgovori #2060 u: Travanj 16, 2022, 23:09:39 poslijepodne »
Koji predvez koristis na jednoj i koji na drugoj

Offline ossa

• Somolovac
  • Dob: 45
« Odgovori #2061 u: Travanj 17, 2022, 08:14:09 prijepodne »
Danas gledam...bas mi se svidjela struna...ima li netko nekih duzih iskustava . Mada kontam da bi mi i 1 ili 1.2 PE bilo dovoljno

Korisitim istu godinama unazad PE 1.2 , za vobler br 1 , za džig ako je na pesku more. Predvez stavljam 0.35- 0,37. Odlična struna.
Naidju krize, drukcije grize...

Offline Mifla

• Babuškar
  • **
  • Dob: 38
« Odgovori #2062 u: Travanj 17, 2022, 23:01:21 poslijepodne »
Koji predvez koristis na jednoj i koji na drugoj

0.35 na #1, 0.40 na #1.5. mozda zvuci 'debelo', al ja ribe cesto dizem na 'spagu' iz vode :laughing7:

Offline miha

• Somolovac
« Odgovori #2063 u: Travanj 20, 2022, 08:26:39 prijepodne »
  ..... nek se nađe...

Offline SMT

• Moderator
  • Dob: 42
« Odgovori #2064 u: Travanj 23, 2022, 14:34:50 poslijepodne »
Ništa graphiteleader -i, ništa sada 8-nitne strune…

Prolece, nije vreme za elegancije i zajebancije … 2x PP, jedan tanji, jedan deblji… Okrenucu ih posle 1 maja, da izgledaju kao nove i 8-nitne… A i ovako izbledele, garantuju nosivost, bolje od nekih novih…

Šta kažu, da ne valja PP… A ne znam baš :hi:… Biće sada ispravljanja udica :hi:

BRZO i BEZ VEZE

Offline tutnja

• Somolovac
« Odgovori #2065 u: Lipanj 20, 2022, 21:24:55 poslijepodne »
Da "naoružamo" i malca 1-12g
Koristio staru Sunline castaway #0.6 nisam baš najsretniji bio. Ovo će mu puno bolje goditi, a i meni sigurno

Sunline je dosta grublji, gotovo kao neka 4-nitna, odrađuje posao solidno, mada voli ponekad popetljati na lakim varalicama ispod 5g..
Ovo je svilena svila, glatko, meko, fino ko iz finske
Iako uopće ne sumnjam u to, na vodi će pokazati tko je "gazda"

Poslano sa mog LG-V50 koristeći Tapatalk

Offline Thechoki

• Babuškar
  • **
  • Dob: 40
« Odgovori #2066 u: Lipanj 29, 2022, 12:57:42 poslijepodne »

Narucio 1.2# 1.5# i 2.0#

Vec tri godine pecam sa YGk i nisam imao problema.
Na poslednja dva pecanja mi struna puca negde na 30m od varalice,da li je bila stara u prodaji ili neki drugi razlog ne znam ali mi se poljiulalo poverenje.

Ovaj novi Varivas stize vec sutra pa ga kupamo za vikend i javljam utiske.

Offline tutnja

• Somolovac
« Odgovori #2067 u: Lipanj 29, 2022, 20:20:00 poslijepodne »
Teško da to može biti loše.. iako svi hvale ygk, nisam ga nikada probao. Eksperimentirao sa puno toga i na kraju se ipak držim Varivasa.. našao ono što sam tražio i ne treba mi bolje..

Poslano sa mog LG-V50 koristeći Tapatalk