Vaše kutije

Autor genjura, Prosinac 21, 2013, 20:19:58 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

SMT

Brate,

Ja bolji post i proizvod nisam skoro pročitao i video  :clap2:  :hi:...

Pa jbt, to je kao garsonjera :stripii: ...

Svaka čast

SMT

Citat: SMT  u Kolovoz 04, 2022, 18:35:47 POSLIJEPODNEJa sam trenutno u poziciji, da pojma nemam šta imam... Mnogo toga treba ići u oglase... Stava sam da treba imati malo varalica, a znati u svakom trenutku gde se koja guma nalazi... Gomilanje pribora je samo zbunjujuće... Kod mene se ovo drugo dešava spontano, neprimetno...

Ovo je deo koji je u kabini, rezerva... prva postava je u čamcu... Realno, te gume se ne mogu potrošiti... kupi kesicu dve gde god prodjes i eto te brzo u " problemu"...

Da iskoristim ovu sliku sto imam...

Redom, rešio sam se viska stapova, teška srca..Voblera ostalo, mislim 10 kom- puna kapa! Nemam više futrola za stapove koje ne koristim, torbi i ne znam čega još...Imam još masinicu viska i kotur strune...

Nisam imao samo rezervu svega, nego rezervu rezervi... Nepotrebno potpuno!
Radnje pune svega, kad zafali :hi: ... Ne porucujem ništa od proizvodjaca, nemam snage za to...

Ta moja ribolovačka znatiželja, nema mere... i lepo je to s jedne strane... S druge, zbunjujuće i sve to košta... Malo gubis fokus na bitno...

Kad je došao red na gume, ja nisam znao odakle da krenem... Sve to lovi ali nekoliko kg silikona je previše, bar meni... neke gume su stare po 5-7god, kad ću ja to potrošiti!? Nikada... Niti znam šta imam, niti gde stoji...

Nešto samo otudjio, nešto sam razdelio, zadnjih dana i namerno po granju bacao :hi: ...

Spala knjiga na 3 kutije, mislim da je i to previše... Toliko novih guma izlazi da nema potrebe lagerovati! Nemam ni jednu kesicu u komorama, kabini...

Sad znam svaku gde je, čak sam im i nadimke dao :stripii:  :hi: ...

Malo zafali, dokupis, teras dalje...  Mada od kolega na vodi dobijem uvek nešto "novo i sveže" uz preporuku...

I camac bolje izgleda, pregledan i lagan :hi: ...

Ako će nekome pomoći da ne baca pare, nego samo optimalan broj varalica koji ima :hi:  :hi:  :hi:

Pokušaću ostati na ovom kursu... Radnje zaobilazim u širokom luku!

pajdo77

Samo što manje varalica-više pecanja. Tako se meni najbolje pokazalo jer kad ih imam puno onda pametujem,pa te ovu,te onu i nikako jigati. Nemam komore pa sve vučem leđno do čamca. Zato nosim samo dobitne.

Blade78

mossi

More... Bio na moru 30, možda i 40 puta, a nikad varalicu zabacio.. ccc

Ove godine, ako nešto ne krene naopako trebalo bi se i to desiti.

Spremam jedno 20tak voblera, nešto metala, silikona i par glavinjarica.

Pribor bi trebao biti L (Xzoga Airvo Finesse) ali možda ponesem i Akilasa 80gr sa Certate, jel nikad se ne zna.. I po koju sajlicu za zubate ribe, ako naleti neka morska štuka.

Okačiću par voblera iz kutije za more/Dunav pa ako neko ima neki predlog neka slobodno napiše. Usput mi je Maguro Shop u Zagrebu tako da osim novaca velikog skretanja sa rute nema..

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

oto

Ja sam se lijepo napecao sitneži na Ryukia 6(najviše otrovni pauci, pripazi). Također imao solidnu ribu na Sakuru Naju 65Sub. Od ove godine se odlučio malo posvetiti balinima pa pripremio Duo Manic 77 i 88, seeker 65 i riser 60. Iste planiram forsirati i na moru.