Vaša zadnja kupovina

Autor Greys, Siječanj 25, 2013, 18:32:30 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

flutikazon

Slave jesi li oprobao onaj Mate stap? Čemu si ga namenio?

Slave

Citat: flutikazon  u Veljača 06, 2024, 12:05:26 POSLIJEPODNESlave jesi li oprobao onaj Mate stap? Čemu si ga namenio?

Nisam ga još probao, tek mi je danas stigla mašinica za njega. Upariću ga sa Shimano Sustain 4000XG.

Namenio sam ga za smudja, jig i varalicu(pretežno jig) . Čuo sam da ga dosta njih hvali i kako je navodno dosta bolji od pojedinih skupljih stapova za istu namenu.

Biće proba za vikend pa javim utiske.

Boža

Stapic je azdaja za taj novac. Pogotovu dok traje Black Friday akcija kod drugara! :D

flutikazon

S obzirom da ne vidoh ribocuvara, ne pamtim, verovatno bacanje para.
Al' ladna glava je najbitnija

mossi

Ja sam moju kupio odmah, nemam snage da se sa bilo kime raspravljam. A opet sam imao priču sa čuvarima. Uz dozvolu za Specijalni Rezervat Prirode, morala bi ići informacija o pravilima ponašanja u zabrani, od kada do kada, od kog km do kog km tj sve ono što Upravljač vodom donosi kao neki privremeni podzakonski akt. Nekada su Vojvodina Šume imale mali lepo formirani anex u čijoj je izradi mislim učestvovao Elek (kockar).

Sent from my SM-S911B using Tapatalk

SMT

Pa šta te briga za njihove zabrane...

Kad kupis dozvolu kao sto si uradio, onda treba da imaš snage za raspravu... Ja uvek imam, s njima i ribarima i to s osmehom... jedno od " pravila" je taj noćni ribolov... žešća glupost... "Skloni se, da se može provlaciti mreža"... Znaš koliko to poštujem!? Ni najmanje...
Zabrana ribolova sredinom toka Dunava i sl... Zabrana tamo u ritu za razne stvari... itd itd... Ja te zabrane ni ne čitam niti me zanimaju, ograničavaju ili bilo šta...Apsurdi sve...
Samo neka rese pre toga, milion drugih stvari, pa možemo postovati sve...

Logika im je žešća...

maverick

I s jedne i s druge strane Dunava pravilo je isto, kad ne znamo nešto riješiti dodamo još po neku zabranu...i tako dodjemo tu gdje jesmo. Da ono što je bitno ne znamo...ne možemo...ili šta vec kontrolirati ali ono ne bitno toga se svi drže kao pijan plota pa i kad jednom u xy dana izadju u kontrolu pitaju zasto orginal ima tri trokuke jer dopušteno je pecanje samo na dvije po jednoj varalici...
Karikiram malo ali obično je tako...Sjetim se samo Madjarske granice...i s jedne i s druge strane neki likovi postavljaju svoja pravila...svaki koji stavi onu kapu automatski postaje šerif...tj dali smo im zapravo da od ne bitnih stvari sami sebi daju da su bitni...i mi za ona dva sira čekamo pola dana u redovima...danas nam se fućka i za njih i za taj sir kad nam nitko ništa ne brani...Stotine beskorisnih ljudi s obje strane granice vise nisu na proračuni itd itd...malo sam ukenjao u širinu  :uf:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Dukson

"Skloni se, da se može provlaciti mreža" - za ovo bogme nisam cuo. Imaju li prednost privredni ribari nad rekreacijskim ribolovcima?

I nije mi jasna ta vasa odredba da je zabranjen ribolov nocu. Pa onaj tko hoce obavljati ilegalni ribolov, njega ionako ne zanimaju te odredbe, samo im se olaksava posao ako nikog nema na vodi.

A ovo sto Maverick kaze, to bas stoji - kod nas kad ne znaju kako se nositi s nekim problemom, nedo bog razmisliti o logicnom rjesenju, oni ce lupit zabranu pa ce se netko vec boriti s tim dok se ne naviknemo.

SMT

Noću imaju prednost... Još ti mlati onim lampama da mu ne prodjes kroz mrežu...Oni love regularno, ja sam neispravan... za dosadašnja "nedela" bih trebao imati "40 godina robije"...
Ozbiljna budalaština... Oni će ti to objasniti drugim recima, ne ovako kao ja... U prevodu, nije šija nego vrat!

Glupost obična! To ja mislim o tome i tako se i ponašam...

Al dozvolu uvek kupim... lakše meni...

Na kraju dana ti se to uvek zavrsi, prepirkom, svadjom ili ne znam čim izmedju ribolovca i ribara :hi: !

P.S. Ja bih voleo da nešto bude od ovog texta sto je Miha objavio u drugoj temi...

maverick

Najajdnije sto nam je čamac i pecanje većini ispušni ventil...i odes na vodu a najradije bi se tukao...ako bas nema nikog onda sam sa sobom...Zato u zadnje vrijeme Drava mi je top destinacija...nema toliko guzve..nema ribara...ima nesto lopova ali koliko nas je na Dunavu ovo je ipak zanemarivo  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Dukson

Citat: SMT  u Veljača 12, 2024, 17:29:09 POSLIJEPODNEP.S. Ja bih voleo da nešto bude od ovog texta sto je Miha objavio u drugoj temi...

Sve te shvacam :)
Nego, ovo sto je Miha preneo, sjajna inicijativa, a jos konkretnija jer lokalna samouprava iskazuje namjeru da otkupi sve privredne dozvole, ili da nadoknadi taj "financijski gubitak". Potez hrabar, mudar, ne ostavlja puno mjesta za izvlacenje.
Da bar ima netko tako hrabar i kod nas, a mi imamo onog lutka djecjeg lica u Vukovaru koji eto financijski pomaze privredni ribolov - jer zlobna Europa ne zeli.

Doduse, ne znam niti koje jos opcine kod nas imaju neki znatan dio dunavskih ribara, mozda @Maverick zna. Ali nekako sumnjam da bi i ostali rezimirali drugacije :(

Nego, tema je vasa zadnja kupovina!

Zadnje sam si kupio set za popravak stapova :)))
Ima jedan CD ciji lom jos uvijek odzvanja u mojim ushima, pa reko, hajde da ja njega probam okrpit :)

SMT

Ma da... Odosmo od teme, a nismo mladi više za te teške priče...

Ja ništa nisam kupio i ne brine me to... Brine me sto nemam plan šta bi kupio, kreativnost NULA... Ništa ne sanjam... :stripii:  :hi:

ossa

Citat: Dukson  u Veljača 12, 2024, 20:40:55 POSLIJEPODNE
Citat: SMT  u Veljača 12, 2024, 17:29:09 POSLIJEPODNEP.S. Ja bih voleo da nešto bude od ovog texta sto je Miha objavio u drugoj temi...

Sve te shvacam :)
Nego, ovo sto je Miha preneo, sjajna inicijativa, a jos konkretnija jer lokalna samouprava iskazuje namjeru da otkupi sve privredne dozvole, ili da nadoknadi taj "financijski gubitak". Potez hrabar, mudar, ne ostavlja puno mjesta za izvlacenje.
Da bar ima netko tako hrabar i kod nas, a mi imamo onog lutka djecjeg lica u Vukovaru koji eto financijski pomaze privredni ribolov - jer zlobna Europa ne zeli.

Doduse, ne znam niti koje jos opcine kod nas imaju neki znatan dio dunavskih ribara, mozda @Maverick zna. Ali nekako sumnjam da bi i ostali rezimirali drugacije :(

Nego, tema je vasa zadnja kupovina!

Zadnje sam si kupio set za popravak stapova :)))
Ima jedan CD ciji lom jos uvijek odzvanja u mojim ushima, pa reko, hajde da ja njega probam okrpit :)

Jel ti onaj od mene zvizno ? Ili neki drugi ? Ja isto imam jedan skrckan. Stavio mi mg servis vrh od magnetica, to ide 1:1. Maltene isti blank.
Naidju krize, drukcije grize...

Mifla

Narucivao neka sitnice iz kapitalca neki dan. Silikonce uglavnom. Ovo je trebalo biti crveno zuti ili hot strawberry dekor..  cini mi se da je malo dulje stajalo na lageru 😂😂

Dukson

Citat: ossa  u Veljača 13, 2024, 08:17:57 PRIJEPODNEJel ti onaj od mene zvizno ? Ili neki drugi ? Ja isto imam jedan skrckan. Stavio mi mg servis vrh od magnetica, to ide 1:1. Maltene isti blank.

Neee, taj stap ima jedan poseban tretman! :D
Ma pukao mi je u trnu CD BR 2.52 7-28 :(