Riblja aktivnost - Razne Aplikacije

Autor mossi, Siječanj 22, 2023, 12:46:34 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

mossi

Verujete li u prognoze ribljih aktivnosti koje možete naći po internetu ili na aplikacijama za mobilne?

Evo jedne za danas (slike ulova priložiti uz komentar):

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

maverick

Godinama smo trkeljali o utjecaju mjeseca...sunca...itd itd...U danima stabilnosti vodostaja...vremenskih prilika ...sigurno je da se riba kreće u odredjenom dobu dana tj da je aktivnija no inače. Mnogo ulova je poklopljeno s tim...mojih nekoliko kapitalnih su svi bili za neko top vrijeme....Danas...kad lovimo vise sonarom nego stapom...kad nismo ograniceni čekati da riba pridje obali ...kad lovimo bilo gdje ga "vidimo" mislim da sve ima manje utjecaja. Ja osobno volim fishingreminder...Danas je dobar dan...Drava je divlja...izasao bacio koji put i popio kavicu pa ulova nema ali da sam trebao ostati na ovoj špici trebao sam...but---glad je presudila  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

mossi

Sutra, lagano polako..

Testiramo neki štapić, aplikaciju i rakijicu.

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

mossi

Pa jel bio neko?
Slike?

maverick

pajdo77

Pa kud ćete na tu vodu? Koliko ja vidim po Mađarima to još ide dobrano gore

maverick

Sutra se ide u ozbiljan ribolov...hebes vodu...treba Pelin probati ...malo meze...kafica...

mossi

Jučerašnji izveštaj.. bunar.

Već pri polasku bol u slomljenom zglobu je ukazivao da sa pritskom nešto baš i nije dobro po mene, a kako se pokazalo ni za ribolov.

Sonar praktično nije korišten, seo sam na 2-3 pozicije na koje sam u poslednje vreme imao dosta uspeha.

Rezultat: jedan dobar udarac i jedan kvrc za nekih 3 sata.

Sreo AluBela, razmenili dve pametne i paljba kući.

Što bi rekli, retko loš dan po pitanju ulova, ali  uvek dobar dan kad si na vidi.

Iskreno, mesto po sonaru nije ukazivalo na odsustvo ribe, ali opadanje vode plus nepovoljan atmosferski pritisak uticali su na to da se klasičnim pecanjem riba mogla uloviti samo teškom provokacijom.

maverick

Meni ovo kad spomes bol djeluje kao kod sportaš nastupi povredjen. Onda mu se ta utakmica ne broji  :stripii: