Aluminijski čamci

Autor maverick, Studeni 19, 2012, 16:44:43 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Juzba

Ko izgubi dobitak dobije gubitak.

maverick

na aluminijskom je vec vise od godinu dana yamaha 15 ks a na sharku je selva od 50 ks , tridesetku prodao
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

dule savic

Pozdrav

često sam u Aljmašu i gledam plovila dok malo pecam, zapeo mi je za oko jedan.Zanima li me zna li netko tko je majstor mada ne umijem da postavim sliku, čamac je s konzolom i yamahom 30 ks, pored je još jedan aluminijski ali neki špicasti.

Unaprijed zahvaljujem

rj

to  je od kuma čamac...špicasti je moj ...kumov je radio dragan iz VK ....
za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

dule savic

Taj mi je odličan, koliko košta takav, bez motora naravno...a što si ti napravio onako špicasti

maverick

retfala je pravio kod istog majstora pa ce ti on reci tocno
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

rj

neznam za cjenu ...mogu kuma pitat ...jedno vreme ga ufatilo pa ga je htio prodat ...a moj ...ebiga takav sam htio ...ukusi su različiti ...

rj

Citat: maverick  u Prosinac 29, 2012, 09:48:35 PRIJEPODNE
retfala je pravio kod istog majstora pa ce ti on reci tocno
retfala je bio u kombinaciji jer je nešto matrijala imao ....i neznam kako je sad za registraciju njegovih čamaca jedno vreme je bio problem jer nema atest

maverick

da..on nema atest....vjerojatno nesto kemija s samogradnjom  :thumbsup:

dule savic

Taj špicaner mora da ide kao raketa

retfala

vjerovatno je najbrži u toj klasi  :laughing7:

jura

Grof

Mene zanima samogradnja aluminijskog čamca. Imam neku žicu za povoljniji materijal, savijanje i rezanje mogu odraditi u jednom metalnom poduzeću u Osijeku besplatno, sad mi je još ostalo da nabavim nacrt za čamac oko 5m i 1,15 širine te da nađem majstora za varenje.
Tu je brate odmah iza panja

maverick

najpametnije ti je da nadjes varioca koji nema veze s camcima...izrezes i posavijas sta treba i covjek povari...ili...pitaj Brumara koliko bi ti uzeo za ruke jer mislim da njegovi majstori i oprema su daleko iznad ostalih  :thumbsup:

Grof

To sam i mislio trebam naći varioca, sve drugo sam riješio. Jedino mi treba neki dobar nacrt pa ako netko ima bilo bi mi drago da podijeli sa mnom
Tu je brate odmah iza panja