pecaroski camci s kabinom-plasticni

Autor maverick, Studeni 19, 2012, 16:51:39 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

Nasao sam sliku na facebooku, nadam se da se gospodin nece ljutiti sto cu je podjeliti s vama...Tiger Shark u punom smislu te riječi...mali buldog s velikim motorom...nakrcan svim i svačim....Da, meni jedan od najdrazih čamaca...

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

ossa

Naidju krize, drukcije grize...

Rap

Gledam gdje su mu komande.Meni djeluju jako neprakticno.Da se desi nesto iznenada i da treba smanjiti brzinu ne znam kako bi bilo.Jel nije na njemu moguce postaviti komande kraj volana?

maverick

Moze se...neki su i stavljali...jednom sam stavljao i bocnu ugradbenu komandu... Ovaj je zbog balansa sjeo ka centru pa zato djeluje da mu je daleko...Mada htio sam slikom prikazati koliko toga stane u tako jedan manji čamac...imas sve za dva -tri dana pecanja...krevet ...uz malo volje meni je pruzio nevidjene ribolove  :clap2:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

maverick

I dalje je pravi pecaroski za nase prilike. Ovaj Jurin...malo osvjezen. Kreće na izradu zimske cerade...par sitnica i može na pecanje