odijelo za zimski ribolov

Autor Darko, Studeni 19, 2012, 21:02:19 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

peugeot

ima li ga u osjeku taza kupiti i gdje tvoje je dvodjelno

TonyC

Ja i svi ostali smo odjelo kupili u BM kod Zdravka u Žabici ! 
Da moje je dvodjelno , a koliko znam svi ga imaju u dvodjelnoj varijanti , zbog onih dana kad je jutro i vožnja ledena a podne opiči sunce da ti znoj iz đempera izbija , e onda ljepo skineš jaknicu i ostaneš u hozentregerima .!

Stepa

vec par godina koristim Maxa i izuzetno sam zadovoljan

Samo lijen čovjek ne može ulovit ribu

BOJANK

Imao sam Imaxa i jedina zamjerka mu je što mi dodatno umara ruku dok jigam, zbog krutosti, a Max 4 mi je za sada super!

Rajo

Jedino što Imax pluta za razliku od Maxa za one koji neznaju  :afro:

jura

Imam imax i toplije odjelo teško da se može pronaći, samo o plutanju bi se moglo pričati. Maverick ako se ne varam ti znaš nekog ko je provjerio

maverick

ma je..kolega skako prije dvije godine po ljetu..nije da ne pluta...samo se dva tjedna nije moglo osusiti  :happy fourth:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Juzba

Imam ovo Max  X-4, ko Stepino, i vrlo sam zadovoljan......toploooooooo :afro: :afro:......ko na havaima ;D
Ko izgubi dobitak dobije gubitak.

BOJANK

Realno, po meni + za Imax je to što pluta i - to što je teže/umara za blink, a Max4 + što je lakše, a - to što mu donji dio nije niti u pola topal kao gornji!

Juzba

scotty

jura

Ako se ne varam to je jednodjelno moja topla preporuka zamjeni ako možeš. Kada vani malo ugrije onda nastaju gadni problemi

scotty

Da-da, znam... ali nebum mjenjao. Ispod njega ide flis i to je to.
To je za extra hladno razdoblje. Imam i dvodjelno  :be happy:

maverick

Juru muci jednodijelno kad mora na kakicu iz camca...sav se zapetlja i boji se da ono glavno ne spremi u kapuljacu
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Juzba

Pa kad do tog problema dođe onda je to pravi problem :kacsint2: