Rukavice

Autor maverick, Studeni 20, 2012, 15:31:34 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

jedne od desetak pari koje koristim tokom zime

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Darko

imam skijaške , vunene , neoprenske , skijaške nosim dok vozim , a neoprenske i vunene jako rijetko
Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

kvaka

maverick

meni ustvari ne trebaju za pecanje...vise me muci vadjenje sidra ..tu opet neke gumenjare i zivio  :thumbsup:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

kvaka

jbg ne možeš bez njih kad minus udari.

maverick

sve ok kad mi se ruke ne skvase...a onda gotovo

Hemingway

Imam ih od firme Behr ... malo tanje izdanje ..znaci nisu debele preko 4mm ..
za moje terene sasvim zadovoljavajuce ... cijena nekih smijesnih 10€ bile i vec nekoliko godina sluze bezprijekorno ...
bitno je staviti tople ruke u rukavice i suhe ..inace nemaju svrhe .. ( moje misljenje)
,,Starac i more"
,,Dunav mi u Venama "
"Zamislite koja bi tisina nastala kada bi ljudi govorili samo o onome sto znaju." - Karel Capek

scotty

Imam rukavice ali ih ne upotrebljavam.
Idu mina živce. Ne mogu loviti s njima, kao da nemam štap u ruci.
Neki mi blesav osjećaj.

Greys

Imam i ja te Behr, uzeo jos negdje 2003. i istina je što govoriš, gotovo i za sav neopren. Moraš ''ući'' u njih suhih ruku, ali mi je svejedno osjećaj neki čudan, niti mogu bacat u njima. Unatoč tome što na kažiprstu ima razrez koji ti služi da prst izvučeš vanka, tu mi se zareže i smrzne papak  :icon_biggrin:

Juzba

u neoprenu se nikada nisam ugrijao, osim ako radim u rukavicama, recimo lopatam snijeg :book1:
Ko izgubi dobitak dobije gubitak.

maverick

a ne pecam ni ja u njima...grijem ruke u pauzama...ili dok vozim obvezno ih stavim...

Lomnica_city

To za kreme je fina ideja, da koza bude masna i elasticna, jer moze da se smrzne i ispuca a onda krenu problemi... Secam se u vojsci jedan klasic "izgubio" rukavice, napolju -14, mi na smotri, i kapetan naravno i ostalih 110 iz cete natera da skinu, da budemo "jednoobrazni", kad smo se posle sklonili i stavili rukavice, nismo mogli da ih skinemo popodne, jer je koza bila ispucala, rane zakrvile i rukavice se zalepile za rane, miliiiina...
Znaci na velikom minusu rukavice obavezno, na manjem ko moze da trpi super, ko ne, bar nek uzme one neoprenske na kojima se mogu skidati delovi prsta, nisu nesto narocito ali ako se stave na tople ruke.

mossi

Ja imam flisane i jedino mi u njima nije hladno.
Problem je kad se pokvase..  :BangHead:

maverick

Od kad koristim kremu za ruke puno mi je lakse a mazem po nekoliko puta dnevno  :thumbsup:

Juzba

e to s kremom je korisna informacija, to nisam radio :icon_salut:
Ko izgubi dobitak dobije gubitak.