Rukavice

Autor maverick, Studeni 20, 2012, 15:31:34 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Greys

Prva riječ za kreme i rukavice  :icon_silent:

retfala

stigla sestra iz metropole a široke je ruke :toothy12:

maverick

Ajmo iz početka, jesu jedne moje ili nismo više drugari  :toothy12:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Greys

Ove su naručene. Probao na suho prije naručivanja. Iznutra fini kao flis, vanka strana na dlanovima kao koža, i na kraju neka vrsta neoprena. Vodonepropusne, za dizanje sidra, i vožnju  :icon_thumright:

Imax Baltic Glove neoprene gloves are 100% waterproof breathable fishing gloves. Gloves made of neoprene and their synthetic palm insert gives you a good strong grip. The glove is easy to work with as it is not very thick. Baltic Glove is made with an elastic band at the wrist and a Velcro closure. A supreme glove for rainy days and cold months.

mossi

Baš ih danas gledao u carpologiji.  :icon_thumleft:

Greys

Tamo sam ih i probao  :icon_thumright:
Puno kvalitetnije od modela Oceanic, i Scierinih koje isto stoje u Carpologiji. I neće se habat kod vađenja sidra, a opet tople i nepromočive :icon_thumright:

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Greys

''Trebale'' bi biti cca 150kn

Miro

Koristim ove za blink jer imaju odličan grip, a opet su dovoljno tople. Nisu vodonepropusne.
Osjet u prstima odličan, uz malo vježbe možeš i kopču svezat bez skidanja  ;D

Inače Mehanix masovno koristi US Army i NASCAR

http://www.mechanix.com/

TonyC

Imam ovakve rukavice kao na slici , naravno samo malo ofucaniji model ( stare su več 2 godine ) , platio ih 12 kn . Griju ruke , prsti se smrznu do boli , osjet je vrhunski , sidro se izvlači u rukavicama , naravno promočive su . Ali ako pripaziš prilikom izvlačenja sidra ostanu suhe .
Učinak grijanja potpomažem suhom krpom i svakih sat mažem kremom za ruke .
Dok je vožnja čamca u pitanju na ove pamučne navučem neoprenske da mi ne propire ruke i to je to !

silure

Citat: retfala  u Svibanj 31, 2013, 17:21:13 POSLIJEPODNE
stigla sestra iz metropole a široke je ruke :toothy12:

imam ih... u afghanistanu na -30 + vijetar testirao...ako su iste iz nutra bunda...(zimske)....nema zime...cijeli sam se smrzo ali ruke nisu...   :thumbsup:

silure

silure

mehanix je sminka....yongstown imaju kvalitet i sve stp vam treba...

silure

szate 4 god i neinistivo a sluze svrsi

Miro

Citat: silure  u Studeni 29, 2013, 09:33:48 PRIJEPODNE
mehanix je sminka....yongstown imaju kvalitet i sve stp vam treba...

ovaj model mechanix-a mi je sasvim ok za izaći par sati na vodu.
Youngstone sam nosio, Utility i Winter-waterproof modele, odlične rukavice.