Rukavice

Autor maverick, Studeni 20, 2012, 15:31:34 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

silure

naravno da mehanix sluze....i mene moje i mehanixove jos uvijek posluze ponekad....a i ljepe su...

maverick

Dobre rukavice su skupe, mislim da ove od imaxa za 150 kuna nisu bas nesto  :icon_biggrin: ali pusticemo greysa da ih istestira....inace bez 100 evrica nema bas dobrih rukavica....ove vojne su prva liga....posto je kolega retfala omanio kad je nabavljao , voljan sam kupiti takve ako netko prodaje  :thumbsup:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

gegs

jel ima netko ovakve?

ne znam jel se može zabacivati u njima, ali štite od svega i kompatibilne su sa touch screen uređajima  :toothy12: :toothy12: :toothy12:

maverick

Gledao danas malo te imaxove...odlicne...tko ih prodaje u mojoj blizini
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Greys

Doći će za koji dan, nebrini, rezervirao sam par komada  :icon_thumright:

Greys

Priča se da je nekoliko krkana uzelo nove rukavice iMax, model Baltic, 100% vodonepropusne, fini flis materijal, dio koža, dio neopren (koji se uopće nevidi da je neopren). Tople, testirane, i stvarno nepromočive.

Slika u nastavku  :toothy9:

Greys

Šta misliš čijeg li je krkana ovo prst?  :toothy12:

Kugla

Greys pa ti si stvarno krkan  :uf:, pa lijepo reci kupio sam rukavice šta se stidiš  :no:
"Živi kako možeš, kad ne možeš onako kako hoćeš."
www.lureti.hr
www.facebook.com/edukacije.lureti
www.facebook.com/lureti

Greys

Znači kugla nečitaš, nekoliko krkana je kupilo rukavice  :toothy9:
Tko pogodi čiji je prst, dobije nagradu
Ovo su bolesno dobre rukavice, i naravno da sam i ja vlasnik istih  :occasion14:

Kugla

Čitam čitam pa zato i kažem nisi spomenuo sebe  :takoje:
www.lureti.hr
www.facebook.com/lureti

Kugla

Uh znam te pločice al ne smijem reći da ne bude  :pirate:
www.lureti.hr
www.facebook.com/lureti

Greys

Ajd hvala Bogu, trebalo ti je 8minuta, ali OK si  :toothy12:

Kugla

Sam ti mene lagano  zajebaji biće  :violent1:
www.lureti.hr
www.facebook.com/lureti

Greys

Pa kad baljezgaš di netreba

Evo rukavica sa obje strane

maverick

Želim ljubav na forumu a ne  :boxing: ....rukavice su odlicne, greysika je donio za cijelo selo i zahvaljujem mu se pri tome....obukao sam ih i stavio ispod pipe ....izvana su se kao smocile ali u nutra ne propustaju...za te novce  :thumbsup: