kliješta

Autor Darko, Studeni 21, 2012, 22:00:10 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Darko

Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Darko

špicange , cvikcange i kombinirke su mi obavezno u čamcu , mislio sam na neka " pecaroška " kliješta :be happy:

maverick

pa da pecaroska klijesta su mi spicange..za izvaditi udicu iz usta i tako...a ne vozim yamahu pa mi ostali alat ne treba  ;D
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Darko

to mi je za pomoć kolegama koji voze tomosakije  ;D

Juzba

Ko izgubi dobitak dobije gubitak.

nodi

Meni jedne obične vulgaris cvicange al bar da mogu špagu precvikat, završavaju posao, ak ih posijem nije mi žao.

TonyC

Ove što je juzba stavio donje imao i ja , ostale kod RJ u čamcu ! ! ! !   Konfiscirane  :BangHead:   

maverick

Kume vrati djeteu klijesta..ebala te klijesta  :icon_thumright:

Surikarn

U subotu kad san se vratio sa Drave upala mi kljesta u vodu kod camca...a bas su mi bila draga  :icon_salut: probat cu ih nekim magnetom izvaditi (:

dus

imam i ja takve identične  " rapala " traju mi već jako dugo, praktične su , ne zauzimaju puno mjesta i što je najbitnije imam na njima sječivo kao na kombinirkama za nedaj bože ako se ubodem na udicu, a toliko precizno režu da presječem strunu pp 10l
  ODLIČNE   

kvaka

petrinjac

trazim si jedna mala kljesta.. cca. 10-tak cm... (mogu biti i mrvicu veca)
velika imam..
...
trebam bas mala,,, podatna ,lagana i sta manja...
ako neko zna.. ili ima ideju...
gdje da ih potrazim...
..
ide sezona klena.. on je jako opasan kod skidanja varke..
mnoge troce zavrse u prstima (jagodicama)
unaprijed hvala... :thumbsup:

scotty

A zašto mene ne pitaš!
Ja znam gdje jer ih imam.

scotty