šator

Autor Darko, Studeni 21, 2012, 22:12:44 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Darko

tu će šaranaši iznet svoja mišljenja , sjetio sam se Kićinog pa pokrenio temu . Kićo ima šator sa predsobljem i 2 sobe , kad sam ga vidio pitao sam ga : A gdje je kupatilo :not speak:
Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

maverick

imas li sliku svog satora... :be happy:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Darko

jel to pitaš zato što je crveni :be happy: :not speak:

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

jura

Ðaba kiči i 6 soba kada nas deset treba podizat taj šator, a i stvari se zagube u velikom prostoru naročito suhomesnate :be happy:

marinela

Ovo mi se čini jako zgodno za vrijeme kakvo je sada.Milim da bi riješilo problem manje kiše i vijetra.Zna li tko gdje ima za kupiti?

Bolje biti malo lud nego malo pametan!!!

maverick

vidio sam nesto slicno po srbiji...ali iskreno izgleda kao poljski wc...a potrazi negdje onaj koji namontiran na neke krugove od plastike i sklopljen izgleda kao krug...samo ga bacis na pod i on se sam rasiri...mislim da ce ti to biti puno lakse i za transport i za montazu...pogotovo za skupljanje kad krenes s pecanja...jer tad ti se ne da bas drkenjisati pola sata oko satora

marinela

Vidjela sam to,ali prenisko je da u to staviš stolicu i normalno sjediš,a za ležanje baš i nije  :not:
što se tiće transporta tu si u pravu,posavijam se od svega što ponesem.

maverick

ili ovako nesto..ili veliki kisobran..oni s promjerom od 2.5 metra su vise nego odlicni a u formasu su oko 35-40 eura i to bas kvalitetni

Darko

marinela

Zgodno,zgodno samo ja kao pravo žensko moram malo komplicirati  :alas:
Da bude lagano za transport (čitaj tegljenje do tko zna kuda),da je za svakakve terene,strme,nagnute,ravne i što ti ja znam,terene sa puno raslinja gdje nema baš mjesta....zapravo sada kada sam ovo pročitala skužila sam da previše očekujem  :pee:

maverick

a onda ti je najbolje taj veliki kisobran...ispod njega dvoje sjedi u velikm stolicama....moze se nakrenuti na jednu stranu ako pada kisa...a obicno uvijek pada ukoso  :evil6:

marinela

Tako će i biti čini mi se  :shirty:

Kugla

Marinela imaš u Apatinu u Deonu kišobran sa onom ceradom koji samo sa zatvaračem spojiš sa kišobranom i ispadne kao šator a cijena cca 300 kn.
"Živi kako možeš, kad ne možeš onako kako hoćeš."
www.lureti.hr
www.facebook.com/edukacije.lureti
www.facebook.com/lureti

Darko

u balzeru ti je 310,00kn , zašto ići u Apatin