Dunas

Autor Rajo, Studeni 23, 2012, 20:35:50 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Rajo

Rap

Daj malo opiši,iskustvo,po čemu je poseban?

maverick

meni jedan od dva plasticna camca koje bi zelio kupiti...na prvom mjestu tajmen pa onda dunas...izrazito plovan s manjim motorima, vece od dvadeset ne treba...s 15 ks 4 covjeka jure u njemu odlicno...kvalitetne izrade...s odlicnim komorama...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

MIF

E da....brusilicu po sredini,pa 50 cm u širinu.... :icon_santa:

maverick

e biga ti bi samo duzio i sirio  :icon_biggrin:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

grizli

Citat: maverick  u Studeni 23, 2012, 21:35:23 POSLIJEPODNE
meni jedan od dva plasticna camca koje bi zelio kupiti...na prvom mjestu tajmen pa onda dunas...izrazito plovan s manjim motorima, vece od dvadeset ne treba...s 15 ks 4 covjeka jure u njemu odlicno...kvalitetne izrade...s odlicnim komorama...

zamisli kako dunas ide sa 30ks?!

maverick

toktiz

S 15 konja ide 40 na sat niz vodu, a s 30 konja ne smijem ni zamisliti kako ide. ;D ;D ;D

jura

Kada bi stavio 30-tku koja ima oko 90kg i dodao gas mislim da nebi nikuda otišao :be happy:

smudjoslav

...vozio bi kao LALE GATOR iz istoimenog crtaca... :beee:

maverick

ne bi ..camac s 30 ks stoji ravno na vodi...kontra svanc mu neda da bude erektilan  :icon_biggrin: samo sto ne postize brzinu koju smo ocekivali...

Tićo

Za taj čamac nema potrebe više od 20 ks.

maverick

to smo malo kasno shvatili...kad smo kolegi grizliju slagali komplet

Darko

jel grizli ima selvu 30ks na njemu
Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

maverick

nema...selva je kod mene...na zimovanju  :icon_biggrin: