Dunas

Autor Rajo, Studeni 23, 2012, 20:35:50 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ljuska

Čamac opran i ispoliran sad bi moro bar 45 km potegnut

maverick

Iz krajnosti u krajnost...sukladno tvojim godinama  :stripii: :stripii: Mada...izgleda odlično  :clap2:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

ljuska

ma to sve žena napravila ja pijem pivo sa strane :stripii:

mini I

Pitanjce,
čime si ga ispolirao i tako sredio :ok: , možda bi i ja svoj dunas probao, kao da je malo matirao pa da mu probam vratiti sjaj.
Probao sam sa nekim sredstvom za branike auta ali bezuspješno :uf:, a i guma okolo mi pušta crnilo na ruke kad se dira :veryangry:.

ljuska

prvo sam ga nabrzake oprao u osam postotnoj solnoj kiselini ono naliješ na krpu i prebrišeš ga  isprao, zatim polirka i imao sam neku sonax  polir pastu prošao par puta i sjaji se ko pasja jajca

mini I

Hvala,
pretpostavljam sonax polir pasta za aute, i udri. Čuo sam da se može kupiti i nekekva pasta za gelcoat ali nisam to vidio pa pitam. :dontknow:

ljuska

da za aute to našao doma

maverick

Da , ima za gelcot neki posebni program....ali moze posluziti i nesto iz auto programa...Mada ne treba to često raditi jer ipak stanjuje gelcoat kojeg ima poprilično malo...tj poprilično je tanak...Ovo kako je ljuska opisao je sasvim ok za skinuti prljavstinu i zaostatke kamenca
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

mini I

Jel vrijedi gumu namazati glicerinom ili sredstvom za zimsko odmrzavanje auta na bazi glicerina  da više ne prlja ruke.

maverick

A ima odredjenih clenera za čisćenje...ali pomaze skidanje i ozbiljno ribanje toplom vodom i neki agresivnijim deterđžentima....kasnije imas opet kupiti i ono cenilo za namzati gumu pa nece biti toliko da se prljas o nju....

mini I

Hvala,
sad slijedi polir i krpu u ruke i udri, a ribolov..... :uf:,
još malo i prođe lovostaj  :takoje: :takoje:

maverick

Uvijek je bio lijep