torba za štapove

Autor Darko, Studeni 26, 2012, 22:59:48 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mornar Popaj

Meni bi trebala torba za tri Triple X na kojima su malo veće role ( 950 ssm ) Idealna dužina 175-180 cm. Dali netko ima ideju gdje pronaći takvu torbu ???
Život je cesta pa biraj gdje ćeš. Al' zalud grabiš i zalud stječeš, kad tamo gore ništa od toga ponijet' nećeš.

Jožef1

Imam torbu za štapove marke Mivardi za tri štapa s rolnama, za meredov, za tri direktaša, za držače štapova, za dvije velike kutije - sve iz Ðakova  :ok:
život ti ovisi od udice- izbjegni to zlo....

DIDAPATAK

...gdje i pošto kupiti torbu za jedan štap :icon_scratch:(dva :icon_scratch:) ali da je jakoooo čvrsta(jer sam jakoooooo nespretan :stripii:) .....
..za dvodjelni 2,70..da ga mogu vucarati i na poso i s posla..
.. :baba:

dravski pecaros

DIDAPATAK

..ovo super izgleda :icon_thumright: i cijena  se uklapa u visinu datuma :uf: ..idem ujutro pogledati..Dravski  :ok:
.. :baba:

dravski pecaros

ja imam slicnu i mogu reci da je solidno cvrsta

zvona

Ova torba od cormorana izgleda odlično..samo kolika je cijena?

maverick

Imaš gore..klikni na baner od kapitalca...oni imaju takvu...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

zvona

šajzika

Audentes fortuna iuvat

ibro dirka

Ja odustao od tube i uzeo prologic commander u žabici. Djeluje dosta čvrsto

rale2505

Citat: ibro dirka  u Prosinac 06, 2014, 21:10:47 POSLIJEPODNE
Ja odustao od tube i uzeo prologic commander u žabici. Djeluje dosta čvrsto
Jesi ovakvu uzeo? Jel stane tu 5-6 štapova?

Okuma

Jel netko koristi ovakvu torbu i jel se isplati kupovati. Zanima me pošto su štapovi vidljivi sa vanjske strane i jel se oštećuju u odnosu na torbe u kojima su štapovi potpuno zaštićeni. 

maverick

Prvi put vidim...jeli to za teleskope ili za bilo koje
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Okuma

Za bilo koje štapove.