kuhalo na plin

Autor Darko, Studeni 26, 2012, 23:05:38 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Darko

ajmo kabinaši , koliko vam izdrže ona kuhala na kartuše
Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

TonyC

E jebiga , namazan probao peč slaninu na tu kartušu kod kuma veca u čamcu , malo nam bila jedna ! Al ko zna možda je treznima dosta ! ! !

maverick

u tri dana na dunavu...kuham rucak dorucak i veceru...izmedju toga juhu i kavu ne znam ni sam koliko puta...i izdrzi 4-5 pecanja...bitne su posude i da imas poklopac na njima jer brze prokuha....sad sam nabavio ono s malom bocom kao sto ima tunjo i stepa...to ce mi valjda trajati dvije godine
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

michael1

Kad sam sam na peci izdrži kartuša cca 2 - 3 dana.
Dovoljno za kavu, čaj, zgrijat konzervu ili nešta
bacit na tavicu.
Bistro!

jura

Kava,čaj i gotova jela 6-7 izlazaka na vodu, one veće jesu bolje ali uvjek je borba za prostor

Hemingway

ja imam u koferu plasticnom ..prakticno za uspremiti ili ponijeti ...uz njega dobio 28 kartusa gasa i prezadovoljan ...
potrosnja mu je  150g/h  sto znaci da se moze papras na njemu skuhati 2x pod punim gasom ...
za kafe i te sitnice po vasim iskustvima i ja isto tako ... nekoliko puta zavisno od kolicine u litrama i jacine vatre ..
kod mene cijena ove zajebancije nekih 30€ sa kartusama gasa
dok rezervne kartusche gasa kostaju 24 komada nekih 20 do 24€ ..sve zavisno kod koga ... ah da jedna kartusa sadrzi 227grama gasa

,,Starac i more"
,,Dunav mi u Venama "
"Zamislite koja bi tisina nastala kada bi ljudi govorili samo o onome sto znaju." - Karel Capek

KvacakZu

imam isti ko Hemingvej i odlična,pre zadovoljan  :icon_thumright:

Greys

maverick

Odlican je i za cijenu koju pominje hemingway vise nego odlican...kad budes dolazio pofuraj koji komad i za nas  :thumbsup:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Greys

Carpbm

Hemingway odlicna stvar..gdje se moze nabavit??

maverick

Ima u Osijeku po radnjama samo je cijena puno veća  :thumbsup:

Hemingway

,,Starac i more"
,,Dunav mi u Venama "
"Zamislite koja bi tisina nastala kada bi ljudi govorili samo o onome sto znaju." - Karel Capek

Carpbm

de mi reci samo jel dosta izdrzi jedno punjenje...za kuhanje kave caja i tako to...

Greys

Vidiš da drži i nekoliko kuvanja čaje i kava  :icon_thumright: