kuhalo na plin

Autor Darko, Studeni 26, 2012, 23:05:38 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

Izdrzi i obicno dosta dugo ako kuhas u adekvatnoj posudi...dosta ih kuha sve u istom loncu...ako stavis manju posudu s poklopcem skracujes vrijeme da prokljuca voda skoro za duplo
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Juzba

Nabavio sam plinsku bocu upola manju od ove velike, gdje bi se ona mogla napuniti, vidim da neki na forumu imaju slične boce, još manje od moje.
Pitao sam na benzinskoj gdje pune plinske rezervoare i kažu da oni nemogu puniti bocu.
Ko izgubi dobitak dobije gubitak.

maverick

Slikaj ventil...mozda ima netko nastavak
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Juzba

isti je ventil kao i na velikoj boci.

zvona

Juzba ja odem preko u bosnu i oni mi napune koliko stane po cjeni plina koji je na benzinskoj.. u veliku bocu mi stane oko 19l plina i platim litru 1.20km.probaj otić i pitat.  :thumbsup:

Juzba

r-t, znam gdje je to, al mi podaleko :icon_biggrin:
Zvona, moram otići vidjeti prijeko dal to rade i ovdje :icon_thumright:, to je džabe

rapala1210

imam ja nastavak koji se šarafi na veliku bocu i onada pretaće na malu

Juzba

kako izgleda i gdje si nabavio :icon_biggrin:

zvona

odeš juzba preko i pogledaš.. ako plačas karticom ispadne te povoljnije..1.km-3.80kn.. i pitaš na benzinskoj gdje bi mogao kupit taj nastavak za bocu.. možda ti i to prodaju   :toothy9:

Juzba

rapala1210

Citat: Juzba  u Lipanj 04, 2013, 15:53:41 POSLIJEPODNE
kako izgleda i gdje si nabavio :icon_biggrin:
Meni je tokar to radio. Dužine cc 30 cm. Jel ti ista rupa ko na velikoj boci ili je manja ko moja 15 mm?

Juzba

moja je boca 9 kila, valjda je u kilama :icon_scratch:
na izgled je ventil potpuno isti kao i na onoj većoj, nisam baš zagledao.

rapala1210

na boci je 20 mm navoj a na ovoj mojoj je 15 mm ali moja je možda čak i manja. To ti tokar može odradit

Juzba

ti imaš onu od 4-5 kg, ajd slikaj kako se to montira, nisam to nikada ni vidio kako se radi :icon_king:

maverick

Bas daj sliku , imam i ja neku bocu ali ne znam vise koji je navoj