Moja prikolica i želje !

Autor TonyC, Studeni 27, 2012, 12:51:38 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

TonyC

Evo , možda je dobro da imamo i ovu rubriku , svako ko ima neka opali sliku svoje prikolice , onaj ko je nema neka stavi sliku kavu bi prikolicu želio , bit čemo puno pametniji , razmjenit iskustva ......

TonyC

Pa kad neče niko prvi da opali , evo ja ču :

Tako nešta bi ja sebi ! ! !

maverick

za gliser odlicna....kasnije cu ih poslikati...mada na bočnicama isto treba valjak
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

river

hahahah...alu felge na prikolici  :eggs:
koliko koštaju prikolice nove  a koliko polovne...odprilike...

Darko

polovne da su dobre nemoš nać ispod 650-700 eura , a nove su od 1100 pa naviše , inače sam sa kumom mudrovo da kupimo lapo-lapo prikolicu za naše potrebe
Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

maverick

sta ce vam...ima kod mene iznajmiti za djabe  :icon_biggrin:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

jura

To i je razlog zašto ja nemam prikolicu  :be happy:

mossi

TonyC bravo za prikolicu, i ja bih jednu takvu.
Moj čamac je 142cm u tabanu, širine 187 i nijedna mi ne paše.
Trebali smo ove godine ćaletovu da prepravimo, ali se nešto otegloooo. :((((

maverick

maverick

a ovo je "interventna" za aluminijski...za posudjivanje....

ossa

Naidju krize, drukcije grize...

maverick

maverick

maverick

maverick