nautilus 555

Autor ljuska, Srpanj 21, 2015, 23:34:19 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

Danas su vi brzi...to je odlicna brzina   :icon_thumright:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

jurajurajura01

Ali je camac gol nema nista osim rezervara

im84

#foxrage
#fox_rage_fishing

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

rj

za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

TonyC

maverick

Kazem mu da je ovo za sad najbrzi pecaroški koji znam tu na našim rijekama... :ok:

mossi

alexdja

Nema više divljeg bučka. :no:

dino.os

SMT

Videh ga na vodi danas, vrhunski složeno... Odlična kombinacija :clap2: :clap2: :clap2:

Sl@tki

Tema već duže nije aktivna sto može značiti samo jedno a to je da su vlasnici nautilasa prepre zadovoljni i samo gustaju :headbang: ili je možda suprotno tome..uglavnom čitajući forum vidim da ima forumaša vlasnika i vise njih zapravo već duže vrijeme. Pa ljudovi kakvi su vam utisci dali sve šljaka jeste li zadovoljni (čvrstoća, uvijanje, ispucani gelcoat i dr.)? možda je netko imao havarije i sl. Sve u svemu između ponude aluminijskih na našem tržištu razmišljam i o stakloplastici pa sam posjetio i gosp. Hrvoja u njegovoj radioni čovjek radi punom parom skoro za cijelu 2019god. ima narudžbe. Pohvalno!

maverick

S obzirom na cijenu aluminija...plastika opet dolazi u prvi plan. Ovisno gdje ces drzati čamac...ako je to neki uređeni vez i nije vezan na lancu uz kamen ja bih plastiku svakako prije...Dosad je nautilis korektan...i s obzirom da ga sad vec ganjaju i s ozbiljnim motorima... :ok:

Sl@tki

Zbog preduge liste čekanja na Neptunu ili zimskoj luci u prijevodu nemate drugi izbor...odluka je  pala na prikolicu jedino mi nije jasno dali su bolje one mokre noge/kako se to zove...ili sistem s valjcima...da nebi došlo do oštecenja plastike nakon par mjesečnih dizanja i spuštanja i sto je jednostavnije?

maverick

Najednostavnije su dvije štafle obložene tepisonom...plovilo je onda puno stabilnije....manje trpi kad udariš na neku rupu u cesti....ali isto tako prikolica mora nesto dublje u vodu sto i nije neki problem na našim spustevima....U luci uvijek ima mjesta ili je bar bilo do sad...samo za cijenu prve uplate skoro pa imas prikolicu...i ako si varaličar i loviš dosta zimi , luka zamrzne taman kad je najljepše za pecanje