vreće za spavanje

Autor genjura, Siječanj 03, 2013, 20:20:55 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tole

Citat: miha  u Veljača 16, 2013, 12:52:10 POSLIJEPODNE
kad je bio rat i ko je imao viziju za budučnost moglo se svašta sačuvati nemojte mi zamjerit na komentaru sad mi dođe žao al onda mi bilo samo jedno na pameti kako izvuč živu i normalnu glavu

nije to lega iz rata, pljen iz ročne vojske...ja sam još bio jako balav kad je bio rat

kawasaki

Moj savjet je da se manite tih planinarskih vreca i kupite si ribicku vrecu za spavanje jer ste u planinarskoj zakopcani kao mumija dok u ribickoj ima mjesta i sirine i komocije a to je bitno ako se cesto noci

planinarske su radjene uske da bi bile toplije i manje dimenzijski dok za ribolov ima toplih i debelih vreca i udobnije su za spavanje npr

npr moja ima 95 cm sirine i 230 duzine i spavas kao covjek Jrc 5 sezona

evo linka pa si pogledajte slike i usporedite sa gore navedenim mumija vrecama

http://www.ebay.de/itm/JRC-3D-Box-Bag-5-Season-Schlafsack-bis-20-C-Sleeping-Bag-2-30m-NEU-1153565-/110958546242?pt=DE_Sport_Camping_Outdoor_Schlafs%C3%A4cke&hash=item19d5a50d42

ili ova

http://www.ebay.de/itm/Anaconda-Schlafsack-Night-Warrior-II-Sleeping-Bag-235-x-95-cm-7141-360-NEU-/130846360885?pt=DE_Sport_Camping_Outdoor_Schlafs%C3%A4cke&hash=item1e770d0535
Brzi od Bolena.

mossi

Citat: tole  u Veljača 16, 2013, 10:26:17 PRIJEPODNE
ja negdje imam vojnu, nepropusnu, vrhunska vreća samo nemam pojma gdje je...

I ja sam tako nekako prošao.
Kupim u Španiji, jednu malu najlonku za leto, kad se spakuje malo veća od dve šake.  :icon_thumright:
Negde je spakujem i ..... NEMA JE NIGDE 3 godine!  :BangHead: :blob8:

Jedan dan ja odem u podrum, kad ono ... na sred podruma stoji prevrnuta kutija i iz nje ispala vreća!
Nikao nisam uspeo da skontam odakle kutija, na sred podruma? ? ? ?  :icon_scratch:

I tako ja pronađoh moju špansku vreću!  :icon_thumright:

P.S. Koja istini za dušu osim što je zaista mala, a i koštala lepih 65e ... nije ni za qrac!
       Ili je zaparna ili je u njoj hladno.   :icon_geek:

Sad koristim klasik vojnu sa pijace i nema da fali!  :icon_salut: :icon_thumright:

dado

Evo ti dvije adrese na kojima ćeš sigurno naći što te zanima.....nazovi jer nemaju
uvijek sve ažurirano na samoj stranici :occasion14:
http://www.iglusport.hr/
http://www.vrhunac.hr/

maverick

Citat: r-t  u Veljača 15, 2013, 21:57:09 POSLIJEPODNE
Ma pitam te zato što se osobno ne kužim nešto posebno u vreće. Imam jednu odličnu u smislu što je lagana, kada ju spakujem nije veća od vekne kruha i reklamirana je kao vreća u kojoj možeš biti do - 20. Spavao u čamcu u njoj kad je bilo - 12 i prošla je test. E sad, jedini problem je što je u obliku sfinge, a ja se volim osjećati komotno dok spavam, a u međuvremenu sam se i "malo razjačao", tako da mi je postala malo skučena. Planiram uzeti novu, pa me zanimalo sve što znaš o ovoj za koju kažeš da ih ima u Hervisu.

taj sarkofag cu kupiti ja kad nabavis sebi neku vecu ...ili da odes na dijetu  :icon_biggrin:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

munich

ja imam JRC pet sezona prva liga velika udobna, topla jedina mana cijena i mozda pretopla,imam i FOX cetiri sezone za nas mozda najbolja
Pravilo je da nema pravila

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

maverick

maverick

Ukratko da pojasnim ostalim čalanovima : pušiona  :icon_biggrin: sale malo...meni treba neka u sto manjem pakovanju kad je skupljena i da radi na minus temperaturi

TonyC

Dok sam bio "zagrijan" za minuse naišao sam na ebayu na vreču koja izdrži polarnih  -40 . Koriste je expedicije na S pol .
A bome joj je i cijena bila polarna ( oko 800 $ )

No mislim da bi nama bila dobra i ona američanska vojna u 4 sloja !

maverick

Ma neka za pristojan novac..i te skupe su predvidjenje za spavanje na otvorenom sto meni bas i ne treba  :thumbsup:

Plut

Jysk trgovina drži par modela.Osobno sam tamo kupio jednu i zadovoljan sam
koliko ja provedem vremena u vreći,a cijene su u sezoni zanimljive tj.pristupačne
jer budu u akciji.
Što me ne ubije to me ojača

kawasaki

tko cesto noci komocija je potrebna i na sebi ne treba stedjeti na opremi  :thumbsup:

Brzi od Bolena.

Mornar Popaj

Ja imam ovakvu, proizvedena u Njemačkoj, vanjski sloj gumiran, topla i komotna. Spavao sam u njoj na -5 bez problema, i jesenas po velikom pljusku na otvorenom. Nije propustila.  A cijena od 20 eura je stvarno povoljna. Unutarnji sloj se može izvaditi i oprati, što je dosta zahvalno.

http://www.njuskalo.hr/ribolov/americka-vreca-spavanj-300-kn-oglas-9038606
Život je cesta pa biraj gdje ćeš. Al' zalud grabiš i zalud stječeš, kad tamo gore ništa od toga ponijet' nećeš.

Juzba

ista je takva i moja al od hrvatske vojske, odlična, ima kabanicu :occasion14:
Ko izgubi dobitak dobije gubitak.