Big Foot Ultimate by SMT

Autor maverick, Svibanj 10, 2018, 06:40:37 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

SMT

Da, idu kao sto rekoh karbon kožno sedište nazad i napred za sunčanje... pored ribolova će poslužiti malo i za uživanciju i rekreaciju..Vlada se potrudio da ta sedišta izgledaju besprekorno u 3 nijanse koze, jedva čeka da me završi, beži od mene :stripii: :stripii: :stripii:...

Nalepnice idu unutra, pokušaćemo to za vikend sve da poslozimo, pa da uslikam... Nadam se da neće ispasti kičasto... Ne volim te crno bele boje ali eto :stripii:

maverick

Veliki je to prostor iznutra i poneka naljepnica ili inox detalj razbiju monotoniju  :icon_thumright:

maverick

Ovo je njegov stari big foot...jedn ovakav ima i kod nas u Batini ....

SMT

Čisto poredjenja radi, radjen u djelkotu 2004 god... Do pre 15 dana mi se činilo da sa 25 ks ide lepo sada više nisam siguran :no:... Ultimate definitivno plovniji... Drugaciji odziv...

maverick

I duplo jaci motor...sasvim neka druga koncepcija...ovo sto ti sad vozis do prije dvije godine kao vlasnika ovakog kompleta smatrali bi nenormalnim...a danas se krece od 30 ks pa na vise...bar oni koji drze do sebe  :stripii:

SMT

Da, nisam ni ja razmišljao na taj način do nedavno... Vozikao se pristojno i sa prethodnim dok sam sam na vodi... Počeli me zaobilaziti kako stignu, ubacivati vodu u camac sa obe strane Dunava :stripii:, svi zuje oko mene :stripii:...

Salu na stranu,

Možda nije tema ali ostala zagonetka u težini ova dva motora

Yamaha 25 ks - 77kg
Honda 50 ks - 88kg

Ili je prvi pretežak ili je drugi prelagan...

maverick

Tehnologija izrade...materijali...pravilan...odnosno minimalisticki pristup...sve to u cilju da se utrosi manje materijala...manje energije za njegovu preradu i dolazi se u neki rang cijene gdje su konkurentni...Mislim da stara honda 40 je imala 112 kg s trimom.

Batica

Da li si merio brzinu pri 3500-4000obr?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

SMT

Batice,

Nisam... Izmerili smo krajnju kad smo doterali camac na aplikaciju mobilnog, čisto da vidimo o čemu se tu radi... Moj subjektivan utisak je da na pola gasa camac ide kao sto sam išao sa 25ks pun gas, možda se varam... Kao sto sam u nekom od prethodnih postova napisao, moć Honde u kombinaciji sa ovim čamcem se bas oseti... 1 ili 2 čoveka u čamcu, rekao bih da joj je nebitno... Čini mi se da je mera pogodjena camac+ motor, da je to to...O slabijem motoru nisam razmišljao, o drugim čamcima jesam ali to bi povuklo 80/100ks, to je već druga tema, mnogo skuplja... Ovako kao koncept za ribolov će biti ok... Sto se tiče KS toga nikad dosta, bar meni :takoje:...

Puno love moraš da das za malo brzine, dobro smisljeno :stripii:...

majstor

SMT

Jbg, kako drugo :stripii:.. Meni s godinama( a ima ih) po tom pitanju nikakav smiraj ne dolazi, nikakvu kabinu ili splav ne sanjam noću, brinem se pomalo vec :stripii: :stripii: :stripii:...

im84

Citat: SMT  u Svibanj 10, 2018, 15:39:30 POSLIJEPODNE
Da, idu kao sto rekoh karbon kožno sedište nazad i napred za sunčanje... pored ribolova će poslužiti malo i za uživanciju i rekreaciju..Vlada se potrudio da ta sedišta izgledaju besprekorno u 3 nijanse koze, jedva čeka da me završi, beži od mene :stripii: :stripii: :stripii:...

Nalepnice idu unutra, pokušaćemo to za vikend sve da poslozimo, pa da uslikam... Nadam se da neće ispasti kičasto... Ne volim te crno bele boje ali eto :stripii:

Pazi samo da te ne nazove netko iz Osijeka za krađu ''patenta''  :stripii: :stripii: :stripii:
#foxrage
#fox_rage_fishing

majstor