Antrax labaratorij

Autor maverick, Studeni 30, 2018, 19:03:30 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

I tako svako malo me deminer hebe s slikama aluminijskih uradaka ovog dvojca iz Broda. Korektni i kvalitetni radovi...utoliko da me skoro nagovoriše da i ja kupujem materijal i da nosim da rade nesto i meni...Tu su...pa ce staviti i pokoju sliku...nadam se...a pokoja i od mene..

aluminium chemical formula

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

rj

održat ću im đabe edukaciju iz tehničke mehanike i prenošenja opterećenja ...varovi su ok ... :takoje:
za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

maverick

Nisam ni mislio da ces ti gledati sa strane  :stripii:

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

maverick

Po meni jedna velika pedantnost...puno majstorskih vjestina da bi se napravilo ovakvo plovilo...

maverick

yopatami1

Nekako je prešpicasto

Тапатока

ivan 84

Baza pa lak :pije:

Sa 20ks mora da ide 55kmh!!  :rofl2:

I tata bi sine...

Rap

No

Kada si u govnima do grla, važno je da koljena ne klecnu.

alex7777

nehebe vas niko za cijenu i slicno  :uf: :stripii:

ivan 84

Cijena je kako se dvoje dogovore..
Broj kolege +385992492953 tomislav
Dimenzije ovog mališana:dužina4m,
Širina u dnu 114cm,gore 158cm visina
stranice 51cm.težina je oko 110 - 115kg.
Sve lim almg3 3mm. :headbang:
I tata bi sine...

No

Kada si u govnima do grla, važno je da koljena ne klecnu.

joker

prije su zene kuhale kao moja mama a danas piju kao moj tata

maverick

Mislim da se vidi na slikama da nema duplo dno, A vec nekako vidim da ce pasti i koja opklada na ove brzine koje je Ivan naveo  :stripii: moglo bi se tu i pijesti nesto na konto toga  :stripii:

joker

Da vidi se na slikama da nema.jedino je sranje s kisom ili s snijegom.kod nas ima dva lika koji rade camce sa duplim dnom i ima ventil 1" za samo pražnjenje.al nećemo kvariti temu.inaće ovaj čamac super izgleda i neka gazdu služi dugo dugo
prije su zene kuhale kao moja mama a danas piju kao moj tata