Antrax labaratorij

Autor maverick, Studeni 30, 2018, 19:03:30 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Sg.Pepper

dec d vej aj lajk it....

mossi

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

Lep čamac, neka te dobro služi!  :takoje: :ok:
To bi sa 20-25hp trebalo da leti.
Samo taj JP nije za ozbiljniji motor.. T10 max!

Gremlin

Šajzika,

Čestitke na kupovini, lepo izgleda a verujem da te zaraza neće pustiti dok malo ne "pojačaš" motor,
Da te dugo i lepo služi,

:occasion14:

šajzika

Hvala svima na cestitkama. :hi:

Na tom Jp je bio 20ks 4t tohatsu i nije bilo nikakvih problema , imas gore na slikama camce s tim motorima,   imamo isti  jp na  alu camcu na vezu sa 30ks, tak da nije t10max. Ni meni nije uljevao povjerenje al ocigledno drzi. Ima isti Ivan84 na svojem i stavljaju vece motore al to bi on najbolje mogao reci.
Inace, vjerujem da ce ici na njega danas sutra 20ks, mozda ali sumnjam yam 25 efi jer mi se jako svidja(2cil i mala kilaža).
Nisam  neki fan  za konjiće a camac je atestiran na 50ks.
Ako mi ikad tako nesto padne na pamet, pravac Alu-bel i nek radi drugi JP, plus sto danas sutra ako hocu konzolu ili nesto slicno, mogu nadodat sto zelim. Benefiti aluminijskog camca
Audentes fortuna iuvat

Gremlin

Ako mene pitaš, i ako je imaju na lageru s kratkom čizmom, uzmi Yamahu 30 ks jer od viška glava ne boli, ne moraš uvek pun gas, ali imaš rezerve ako zatreba.

Ta nova od 25 ks EFI mi je nekako jako nežna, kupilo je par drugara sa marine, nisam fasciniran uopšte...osim što je lagana, ništa više.

Jednog sam redovno drao kao zeca, sa mojom starom karburatorskom 25-icom, isti čamac, on lakši 30 kg od mene.

šajzika

Ma iskreno druze sumnjam da ce biti i 25ica sem ako iskrsne neka polovna u dobrom stanju.
Vjerojatno cu kroz godinu ili dvije uzet novi motor, meni realno ne treba jace od 20ks, to ide nizvodu 45 uzvodu nek ide 35 i ja zadovoljan. Poslije 20ks ide cijena i kilaža jako gore pa me to odbija. 
Audentes fortuna iuvat

Gremlin

Ako ti naleti dobar komad stare Yame 25-ice, karburatorska, od 498 ccm nemoj da propustiš...
Mnogo je bolja od nove koja je uštinuta na 436 ccm, samo da se uštedi na kilaži.

mossi

Možda to dobro ide i bez JP-a.
Ozbiljan JP je 14-15kg što ozbiljno otežava krmu na kratkom i laganom čamcu.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

maverick

Imao sam jedan camac u dvoristu od tog proizvodaca s slicnim jackom i gore je bio Merc 60... :icon_thumright:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

DIDAPATAK

Šajzi  :hi:
..čestitam situaciju  :occasion14:
.. :baba:

Ivan Borojević

Čestitam. Ako ne ideš daleko, nemaš potrebe za jačim motorom od 20 ks. Ja sa mojom 6- com idem uzvodno 25 kmh a nizvodno 31, 32 kmh na plastičnom čamcu. Za sat vremena možeš daleko otići. Pozdrav i ne zaleći se, bit će motora.

hranki

alexdja

Opa!

Čestitam!

Da se sit iznauživaš!

Citat: šajzika  u Listopad 08, 2021, 13:56:41 POSLIJEPODNE
Nisam  neki fan  za konjiće...

:stripii:

To smo svi prošli...

Polako...  :icon_biggrin:

Nema više divljeg bučka. :no:

Gremlin