Tracker

Autor SMT, Ožujak 02, 2019, 07:44:41 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

šajzika

Kod nas je svaki segment velika stavka :stripii:
Audentes fortuna iuvat

maverick

Bilo tracker bilo neko drugo plovilo,bez pun k....  KS nema neke ozbiljnje jurnjave. SMT ima onog prijatelja sa 150 ks pa jedva prebacise 100 km, Borna je isto daleko od te brojke...tako da bez ovakve nekakve kvrge kao sto je Rap kupio ali na manji čamac nema ozbiljnih igranki....Ima po netu di jure i s 30 ks oko 90 km ali nisam provalio na koju foru.... :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

SMT

Citat: šajzika  u Ožujak 03, 2019, 20:51:22 POSLIJEPODNE
I opet ako gledam prosječnu plaću u USA, taj dreker ne ispadne toliko skupo.
Problem sto smo mi zapravo sirotinja.
Zamisli da kod nas  treker kosta dve prosjecne place , koliko bi ga ljudi imalo

A ja kažem ne bi u USA... Al se... za medalju...

Rap

Šta se dobije s brzinom osim vrijeme/prijeđeni put?
Imaš 50 ks s potrošnjom do cca 17-19 l/h na maksimumu i brzinu 60 km/h te 75 ks s potrošnjom 28-29 l/h i brzinu koji km više  možda 3-5 km/h

maverick

Ribolov pogotovo na rijekama , ne dobiješ ništa osim uzitka u brzini, Valjda je normalno da covjek tezi brzem i jacem... :stripii: Kad sam ja kombinirao o promjeni čamca, onda mi je jedan kolega rekao...pa sto si ne kupiš skuter....pa na kraju nije ni to loša opcija za malo jurnjave po ljeti kome treba
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

SMT

Citat: Rap  u Ožujak 03, 2019, 21:19:58 POSLIJEPODNE
Šta se dobije s brzinom osim vrijeme/prijeđeni put?
Imaš 50 ks s potrošnjom do cca 17-19 l/h na maksimumu i brzinu 60 km/h te 75 ks s potrošnjom 28-29 l/h i brzinu koji km više  možda 3-5 km/h

Ti si previše realan  :stripii:

Mi u ovoj temi mastamo da smo Ameri bar jedan dan... Sutra moramo na posao, nema maštanja :stripii:...

Ja bi realno od svega ovoga mogao dres uzeti :uf:

Rap

Ma volim ja i snagu i brzinu, uf...daleko od toga...
Ljetos me u biti ugasilo.Teram u paru dva Suzukija od 350 brzinom Bornina čamca i trošim 200 l na sat...nije mi se svidjelo, hehehe... jer on to postiže i sa 50L

rj

Citat: Rap  u Ožujak 03, 2019, 21:58:40 POSLIJEPODNE
Ma volim ja i snagu i brzinu, uf...daleko od toga...
Ljetos me u biti ugasilo.Teram u paru dva Suzukija od 350 brzinom Bornina čamca i trošim 200 l na sat...nije mi se svidjelo, hehehe... jer on to postiže i sa 50L

gdje si terao 2x350?
za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

Rap

rj

Citat: Rap  u Ožujak 07, 2019, 08:41:05 PRIJEPODNE
Trogir-Šolta

tako sam i mislio ...ajd pošalji bornu na tu relaciju sa njegovim kompletom  :toothy9:
mnogo lutaš rap ...lutaš ...baba i žaba jako puno  :icon_thumright:

Rap

Nije njegov komplet za to.

rj

znam ali si ga uporedio ..zato reko babe i žabe ...
ta prića je ispričana i ide od"đepa do đepa"...ako prićamo o naj ekonomičnijem kompletu znači brzina x pređeni put uz što manju potrošnju tu su tabanaši majka i do nekih 25 ks to su zadnji motori sa 2 cilindra i mogu se dovest u baš malu potrošnju uz solidnu brzinu u ekonomiku ...to je bitno meni koji imam cc 250 - 300 izlazaka godišnje...nekom ko ide jednom tjedno pa još noći nije bitna potrošnja

Rap

U pravu si. Nisam usporedio Bornin čamac nego brzinu koju postiže Bornin čamac.
Što se tiče same potrošnje i usporedbe kad smo se dotakli njegova kompleta tu su brojke impresivne.Njegov komplet (čamac gabarita 6x225, Mercury 115,težine sa opremom i dvojicom cca 900 kg) sa ceradom po kiši i vjetru u pramac pri brzini od 50 km/h troši 2.5 dcl na km ili sa litrom pređe 4 km.

rj

toliko je trošim sa 25 ks povečaj il če bit pokolj  :pirate:  :stripii:

Rap

Možda slika više vrijedi od mojih slova