ALU-BEL

Autor maverick, Travanj 09, 2020, 19:58:22 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

Citat: jovicabor30  u Travanj 10, 2020, 12:19:15 POSLIJEPODNE
A koliko izađe onaj špicasti kabinaš, jel ono 1.5 m u dnu a gore 2m ?
Mislis ovaj...

photo hosting
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Rap

Krasan, samo opasan pri ulasku sa pramca.Niska kabina, teško se uhvatiti.

ALU-bel

Citat: Rap  u Travanj 10, 2020, 14:13:51 POSLIJEPODNE
Krasan, samo opasan pri ulasku sa pramca.Niska kabina, teško se uhvatiti.
Gaziste oko kabine cca 15 cm... inox cijev na kabini...stabilan da nemoze biti stabilniji...
siro dugacak ...450 kg lima... nemrda ni milimetra.

Rap

Prekrasan definitivno, ma imao sam pad na sličnom.Nije zlonamjeran post.Ako se odlučim na čamac za rijeku to će sigurno biti iz vašeg asortimana.

ALU-bel

Nemislim da je zlonamjerno...samo ispravljam netocan navod. :stripii:
Kada dođu bolja i zdravija vremena organizirati cu skup u Aljmašu tj . do esti sve modele
koje sam radi da bi se moglo pogledati i isprobati pa onda mozemo
komentirati o svemu.

Ivan Borojević

Citat: ALU-bel  u Travanj 10, 2020, 12:37:33 POSLIJEPODNE
U dnu 1,7m
Sirina 2,3m
Duzina 6,5 m
Stranica 0,7 m
Blago V dno
Sa 60 ks ide 58 km/h
Cijena cca 45.000 kn
Pa to je makina. Ne izgleda iz ovog kuta gledanja fotke da je tako impozantnih dimenzija. Moram se skulirati ali teško kad vidim tako nešto. Znate ja priznajem da sam bolestan. Auti me ne zanimaju vozim Dačiju Logan iz 2005g. Meni je dobra, ja zadovoljan, nepatim od auta i motora. Ali već imam brodić, čamac, dva kajaka i dva kanua. Ali kad vidim ovako nešto, odmah to poželim. Sad baš ovih dana pregovaram sa Stankovićevim šogorom. Prodaje brod baš kakav meni treba za Dunav. Sve moje kolege imaju takvo nešto a moj je najmanji i naj uži pa me k.raju u bulju, svaki put kad je na mene red  peći roštilj na brodu a nemam gdje, jer je to u biti veći čamac sa kabinom. Uf, jadan ja, izvinite što vam se jadam ali nemam kome drugome. Bojim se da bolest uzima maha sve što sam stariji.

ALU-bel

Samo bez predaje... ima vremena za brodove samo da ovo zlo prezivimo
koje nas je snašlo.

maverick

Meni osobno zanimljiv njihov proizvod po pristupačnoj cijeni

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Rap

Sve ovisi šta je to pristupačna cijena i kome to doista treba , izgleda vrhunski

maverick

Ja sam ga uzeo sebi iz dva razloga, jedan je taj sto imam od prosle godine naprijed webasto i akumulator za njega u prednjim komorama te sam teziste pomaknio da ne mogu popraviti...rezervoar ugradbeni isto mi je problem ako tenkiram punog...tako da uz to...sad cu normalno staviti sondu da mi ne udara zraka u motor...a mozda i nastelam jos malo visinu na finjaka....cijena je oko 2000 kuna manja nego onog na njuskalu

mossi

Ja sam baš zainteresovan, treba mi za F25 od 72kg, koje modele tj odmicanja od krmenog zrcala imaju? Cena može i na pp.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

im84

#foxrage
#fox_rage_fishing

maverick

Citat: mossi  u Travanj 10, 2020, 18:58:36 POSLIJEPODNE
Ja sam baš zainteresovan, treba mi za F25 od 72kg, koje modele tj odmicanja od krmenog zrcala imaju? Cena može i na pp.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk

Cijenu vidi s Šimićem...a odmiče motor 14 ili 15 cm

baka

Citat: maverick  u Travanj 10, 2020, 13:58:49 POSLIJEPODNE
Mislis ovaj...

photo hosting

Ne dirajte mi Krunin čamac! :ok:
Stvarno je odličan, jako dobro napravljen!
Pecanje je bolest, ali pomaže kod drugih bolesti!

ALU-bel

Sada Krunin... ali ako ima zainteresiranih moze se napraviti blizanac . :stripii: