PROJECT ONE by Maverick

Autor maverick, Kolovoz 24, 2020, 14:57:49 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

pajdo77

Istina je to što kažeš.

Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk

Rap

Citat: maverick  u Lipanj 19, 2022, 10:36:52 PRIJEPODNE
Ovo ubija...guzva je...krug dva pa smjena...rezevoara ...dva dnevno minimum  :stripii:

Nadam se da uzivate!

maverick

Djeca uzivaju...a to je najbitnije  :clap2:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

maverick

Citat: maverick  u Rujan 22, 2020, 19:26:15 POSLIJEPODNE
Nisam bio spreman...nemas se di drzati....stolica iz kuhinje  :stripii: mjesto za sjedenje je jos u izradi....drugo podizanje motora....

Nakon nepune dvije godine i nema čega nisam dodao na ovaj osnovni dio...od ovih guma o boku...do kvadrata i kvadrata tepisona...do nekoliko kvadrata tepih guma u komorama...do vizira...biminija...dva akumulatora ..dva rezervoara....pumpi...sonar...mreza...antialgin dva puta...zatvoreni poklopci s donje strane...natovarene komore s hrpom gluposti...od deka...peskira...kantama guma , glavinjara...do onih Alu Belovih nosaca za pecanje....stolica tj kutija s naslonom na kojoj sjedim...do stapova...rezervnog sidra...kutije s alataom...i vjerojatno sam stosta zaboravio jer je pogubljeno po ćoskovima komora...tu smo nismo daleko od početnih postavki

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

maverick

Pitaju me ovi moji, zasto petkom ne ides na fish s nama...pa nemam kad svaki petak moram tenkirati  :stripii:

ossa

Pa nemoj baš sve u Hetla , ostavi malo za nešto mrsno, vidi kako su ti se noge osušile od bajka  :stripii:
Naidju krize, drukcije grize...

maverick

Nije to od bajka...vec nemam za fish  :stripii:

ossa

Naidju krize, drukcije grize...

maverick

Nakon skoro pola godine kako samnapravio ceradu otisao sam i prespavati u njoj...strasno ali istinito...
Posto sam je stavljao prvi put iz camca trebalo mi je desetak minuta...krevet...nadmadrac...spavao sam skoro devet sati u komadu...extra za ovakve povremene izlazke. Velik prostor...suho...bez vlage..prozor...komarnik...sve funkcionira odlicno.