Alu by silure

Autor silure, Rujan 09, 2020, 16:37:44 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

ALU-bel

Citat: maverick  u Rujan 09, 2020, 18:12:55 POSLIJEPODNE
Ma gotov je danas....samo ja nisam stigao...sutra pičim po njega....danas nije bilo auta s kukom  :uf:
Poglavica kriv za jedan dan... natovaro camac na prikolicu odfuro ga kuc da vidi zena i vratio nazad ... taman jedan dan ...  :stripii: :stripii: :stripii: :stripii: :stripii:

maverick

Najsretniji lik sto je čamac gotov je onaj portir...on je najvise popizdio samnom...jedno 800 puta mi je izmjerio temperaturu  :stripii: :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

ALU-bel

Grejs vas zajebo sve... portir zna koje akumulatore ima na camcu...  :stripii: :stripii:

silure

:stripii:  :rofl2: on je trebo mozda podic sator ispred radnje onda :rofl2:

Scarra

Citat: maverick  u Rujan 09, 2020, 18:12:55 POSLIJEPODNE
Ma gotov je danas....samo ja nisam stigao...sutra pičim po njega....danas nije bilo auta s kukom  :uf:

Bilo je, znaš di mi je kuća..   :toothy12:

pajdo77

da je portir pametan pa rekao da mjeri temperaturu ko veterinari svoje čamce bi vidjeli prvi put pri porinuću  :stripii:

im84

Citat: ALU-bel  u Rujan 09, 2020, 18:34:43 POSLIJEPODNE
Grejs vas zajebo sve... portir zna koje akumulatore ima na camcu...  :stripii: :stripii:

:stripii: :stripii: :stripii:
#foxrage
#fox_rage_fishing

alex7777

Citat: ZeroCool  u Rujan 09, 2020, 18:10:55 POSLIJEPODNE
Citat: maverick  u Rujan 09, 2020, 17:42:16 POSLIJEPODNE
Uglavnom...da ja skratim priču...ja sam pušač zbog ovih njegovih izdrkavanja...trebao sam biti gotov prije tri dana ali sta ce...moraju malo i njegov o leb te ....... :stripii: :stripii: Ali ajd...sta cu...guzva je a ja sam na svoju srecu...tj nesrecu dobar s obojicom  :uf: :stripii:

jel vraca pare posto je probio termin koliko se secam da je neko rekao da je u sredu gotovo plati i vozi  :uf: :stripii:
Pa ti imas svoj sta se brines ko ce kome i kad  :stripii: :uf:

silure

Citat: pajdo77  u Rujan 09, 2020, 20:16:10 POSLIJEPODNE
da je portir pametan pa rekao da mjeri temperaturu ko veterinari svoje čamce bi vidjeli prvi put pri porinuću  :stripii:
dobra ti ova  :stripii:

ZeroCool

Citat: alex7777  u Rujan 09, 2020, 22:52:39 POSLIJEPODNE
Citat: ZeroCool  u Rujan 09, 2020, 18:10:55 POSLIJEPODNE
Citat: maverick  u Rujan 09, 2020, 17:42:16 POSLIJEPODNE
Uglavnom...da ja skratim priču...ja sam pušač zbog ovih njegovih izdrkavanja...trebao sam biti gotov prije tri dana ali sta ce...moraju malo i njegov o leb te ....... :stripii: :stripii: Ali ajd...sta cu...guzva je a ja sam na svoju srecu...tj nesrecu dobar s obojicom  :uf: :stripii:

jel vraca pare posto je probio termin koliko se secam da je neko rekao da je u sredu gotovo plati i vozi  :uf: :stripii:
Pa ti imas svoj sta se brines ko ce kome i kad  :stripii: :uf:

ne secam se da sam te nesto pitao :stripii:

Scarra

ALU-BEL uz to što radi vrhunska plovila, proširio vidike pa sad rade i Alu bicikle  :stripii: :stripii: servis besplatan  :toothy12: :ok:

ALU-bel

Alu je alu , nema veze šta , samo nek se vari... :stripii:

maverick

Meni se čini da ce on taj bicikl namontirati silure-u pa nek s njim vrti po Dunavu  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

silure

Citat: Scarra  u Rujan 10, 2020, 12:01:59 POSLIJEPODNE

ALU-BEL uz to što radi vrhunska plovila, proširio vidike pa sad rade i Alu bicikle  :stripii: :stripii: servis besplatan  :toothy12: :ok:
ejj a zasto ja nemam tu sliku svog camca, i sta petljate vi to bicikl i moj camac..nismo pogon dogovarali nikakav  :stripii:

silure

Citat: maverick  u Rujan 10, 2020, 12:58:39 POSLIJEPODNE
Meni se čini da ce on taj bicikl namontirati silure-u pa nek s njim vrti po Dunavu  :stripii:
ili je to za tebe da s jednog kraja svog camca ides na drugi kad zaboravis nesto od pribora u jednom od komora  :stripii: :rofl2: