Alu by silure

Autor silure, Rujan 09, 2020, 16:37:44 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

silure

host image online
Posao napreduje i dalje, sve sam vise uzbuđen, pocele su migrene lovit hahaha.. Nije smjesno ali istinito je

maverick

Plovit ces ti i prije nego si mislio...za migrenu angaziraj cigancicu  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

silure

Morat cu ja angazirat cigancicu izgleda za hrpu stvari  :stripii:

silure

Bio malo gnjaviti  :stripii: pa uput napravio fotku

maverick

Pa to ispada kao na traci...brzo ces ti imati vjetar u kosi...mozda cak brze nego ja  :uf:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

dravskispiner

Teci Dravo, Savo teci, niti Dunav silu gubi...

silure

Aa :red_indian: ne vjerujem bas prije tebe ali ubrzo bi moglo biti vjetra heh.. A mogla bi bit jurilica ali s mojim motorom ne bas heh..ali svakako vjerujem da ce ici pristojno dok se ne skupi novcica za 50ak ks-ova sto nece bas uskoro biti

alexdja

:stripii:

Biće brže nego što možeš zamisliti...
       Nema više divljeg bučka. :no:

silure

Za pocetak sam siguran u stabilnost i vise prostora, a ostalo manje vise, da ide ko moj  limenjak sa cistim dnom bit cu zadovoljan

silure

silure

maverick

Vidim ja vi sutite...ne kmecite...jos sam kontao da cete istrcati s nekim videom  :clap2:

dravskispiner

Čamac je majstorija,

ALU-BEL očekujem poziv da krenemo sa mojim projektom.. :icon_salut:

dravskispiner

.nekako mi se čini da je svaki novi Šimićev uradak još dorađeniji... :ok:

maverick

Da,,,na svakom se vidi neki pomak  :clap2: