Dragon

Autor No, Listopad 06, 2021, 06:53:52 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Rap

Citat: SMT  u Listopad 06, 2021, 08:13:44 PRIJEPODNE
Imam priliku videti i gledati taj čamac na vodi, i jedan i drugi, to je sve 5, nema tu sta dodati ili oduzeti… Ozbiljno ozbiljna priča, momci su to “sklepali” kako treba… Mislim i da priča ide u pravcu inostranog tržišta…

Ja sam neko ko je ljubitelj KS u bilo kojem vozilu, obliku ili kako god… Taj camac kad prodje, zvuk koji ostavlja ta Yamaha, meni je to brutalno… :hi: Najezim se…

Grmljavina ozbiljna :hi:… Kao da ima 4 Akrapoviča…

Dođje mi posle moja Honda kao usisivač… Najradje bi veslao, da ne palim…
Nisu li se momci rijesili tog camca i presli sa 300 na 115 ks

SMT

Nisu… imaju oba čamca… 300-tka je stalno na Dunavu…

Gremlin

A koliko može da razvije ta aždaja ?

:stripii:

Ivan Borojević

Zavisi dal' su mlađi ili stariji dal' imaju svoje zube ili umjetne da ih ne pogube u Dunavu. Sve zavisi od dna, takvi motori se ne stavljaju na tabanaše već na V dno da režu valove a ne da šamaraju po površini i da se iskrive. Vjerojatno idu preko 150 kmh.

maverick

Taj je s V dnom...i mislim da idu nesto preko 110...ako se ne varam...SMT je pričao s njima ...Brzine nakon 70 km/h traze nesrazmjerno puno KS da bi jurio s nekom brzinom...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Gremlin

Sve je to lepo, ali...
Ovde kod nas u gradskoj zoni je svaka vožnja takvom brzinom, posebno noću, čist ruski rulet...
Naletiš na bure ispalo sa splava, i mrtav si, i čamac i motor su mrtvi...
Evo šta se meni desilo pre 3 godine u jednom noćnom povratku sa pecanja, a čak nisam vozio brzo, čuo se lagani udar, a štetu sam video tek ujutro...

:crybaby2:

Rap

Citat: maverick  u Listopad 09, 2021, 21:10:50 POSLIJEPODNE
Taj je s V dnom...i mislim da idu nesto preko 110...ako se ne varam...SMT je pričao s njima ...Brzine nakon 70 km/h traze nesrazmjerno puno KS da bi jurio s nekom brzinom...
Druzili smo se vise puta,razvijao je  cca 107  km/h,trojica u camcu,mada se spominjalo  i postizanje daleko preko 110.

SMT

Ono sto znam sigurno, da imaju u podu frižider komoru i staklene čaše…  :hi: :clap2:

Jednom smo merili koliko može balona stati :stripii:

Rap

Jedino slabo stoje s vinom…..mislim da si se jednom uvjerio kada si nas zvao na druzenje hehehe

Gogica

Ma ti camci su jednostavno spektakularni i drago mi je da se rade kod nas. Nema ih smisla usporedjivat sa ostatkom ponude jer jednostavno nisu u istoj klasi. Ovo je neka verzija sportskog auta sa svom mogucom opremom koji ce sigurno naci svoje kupce...
sto se tice novaca nekom je 70k eura puno a nekom su to nausnice za zenu kad nesto zajebe :)
Dovoljno je ustvari pogledat kolicinu glisera/gumenjaka/jahti na jadranu pa shvatit da ovo i nije neka spektakularna cifra za nekog kom je gust rijecni ribolov ili opcenito uzivanje na rijekama

Sent from my SM-G986B using Tapatalk

miha

kako stvari stoje na našim vodama drava ( mislim prvenstveno ) za neko uživanje bio je dobar tj. bio najbolji... zadnjih mjeseci ...kajak i kanu ...sa njim se moglo kud se htjelo ... :ok: