AluBel 510G by Greys

Autor im84, Listopad 12, 2021, 14:26:43 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

im84

Nije se dugo čekalo. Na vodi se mora biti, pecati se mora. Nakon AluVu modela 5.70m x 1.40m (1.90m) pogonjen Evinrude Etec 50ks, i promjene vlasnika, odlučio sam se na izradu novog modela kod AluBel-a.

Moj vidi ribolova i dalje je u 99% slučajeva sam u čamcu, pa su neke promjene napravljene upravo iz tog razloga.

Model ce biti dužine 5.1m ali idemo na šire 1.5m u dnu + big na izvijanje od 160cm. Gore ce doći na 2+metra, stranice su nekoliko cm vislje nego prije. Prostor gdje se hoda u najširem dijelu oko 165cm.

Konzola predvidena ovog puta na sredinu. Bukse sa strane, napred, nazad. Klasika.

#foxrage
#fox_rage_fishing

šajzika

Znaci ipak si krenio radit monstruma :stripii:
Samo napred tako i treba, koji motor planiras?
Audentes fortuna iuvat

maverick

Pratim...taj model mi je najzanimljiviji  :occasion14: I kud bas danas sve te teme o novim čamcima... :clap2:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

mossi

Greys, moćno izgleda!

Daj koju o motoru..

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока

šajzika

Oce bocne bukse biti povezane s prednjom?
(Tak mi se cini)
Audentes fortuna iuvat

im84

Naravno, bukse su spojene sa prednjom. Tako je bilo i na prethodnom modelu uz neke sitne izmjene oko jedne strane.
Moja 2 štapa, kutije za jigg, kutija sa odjecom, kutija sa rezervnim gumama, kutija za caffe i mezu, plinska boca, akumulatori, rezervoar... to je više manje to. Mjesta i previše za mene koji samo jiggam.
#foxrage
#fox_rage_fishing

Gremlin

I ja tebi da čestitam situaciju...pogodismo se sa Šajzikom u dva dana...
Nek je sa srećom i da te dugo i dobro služi... :occasion14:
Mislim da si par koraka ispred mene, već su ti boxovi gotovi...

A sad lepo priznaj koji je motor u planu ?

:stripii:

im84

Hvala  :occasion14:

Što se motora tiče, bila je dvoumica između dva motora, ali je ipak pala odluka na ovog.

#foxrage
#fox_rage_fishing

Rap

Gremlin

Odličan...jako tih motor...
40 ili 50 ks ?

:clap2:

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Rap

alexdja

Nema više divljeg bučka. :no:

im84

Čistih 60 ks  :icon_salut:

#foxrage
#fox_rage_fishing

maverick

Nedavno sam montirao jednu 40/60...to radi brutalno...na "suho" kad se upali kao da je Hayabusa na čamcu a ne vanbrodski motor... :clap2: i jedna ogromna količina okretnog momenta na vodi...odličan izbor... :occasion14: