Projekt "ŽUĆO"

Autor maverick, Studeni 19, 2021, 08:41:14 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

Moja sezona plastificiranja je jucer sluzbeno zavrsila...nekih ozbiljnih radova nema do proljeća tako da onaj Elan 401 kupljen s proljeća , koji je trebao biti uređen do ove zime bla bla...jbg nisam stigao od posla sad dolazi na red. Mislim da cu po otvoriti posebnu temu s nazivom PROJEKT ŽUĆO , mada kontam da nikad vise nece biti žut  :stripii: Namjera i svrha mu je parkiranje negdje na Dunavu...neki motor...bilo kakav koji ne bude skup...tj kakav mi naleti...Vizija...samopraznjenje...mali box za sidro i rezervoar...Novi dupli pod jer ovaj sadašnji je katastrofalan....zrcalo...itd itd...Ako je netko nesto radio u zadnje vrijeme pa ima neku novu ideju...neka je podijeli
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

maverick

Ima tu svega  :sha:

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

maverick

maverick

maverick

pajdo77

Jesi stavio na papir koliko je to novčića odprilike za remont ili i supruga čita forum pa ćemo o tom nekom drugom prilikom?

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk

hranki

Meercuryi te  čeka.pito me ovih dana gdje je taj žučo :stripii: : :stripii: :ok:

maverick

Mene to kosta puno sati radi...sama smola i boja nisu stavka veca od 1000 kuna...Dosta dijelova imam od nekih drugih vremena . To planiram drzati na Dunavu za otici po zimi koji put , nije nesto sto ce se koristiti svaki dan...Veca je stavka neki motor 15-20 ks...ali naidje s vremena na vrijeme i to...Mada i Hranki se mora malo sagnuti za tog Mercurija pa smo i to rijesili  :stripii: :stripii:

hranki

Spustio se ja 500 kn i još dijelova :hello2: :occasion14:

Gremlin

Citat: maverick  u Studeni 19, 2021, 10:52:48 PRIJEPODNE
Mene to kosta puno sati radi...sama smola i boja nisu stavka veca od 1000 kuna...Dosta dijelova imam od nekih drugih vremena . To planiram drzati na Dunavu za otici po zimi koji put , nije nesto sto ce se koristiti svaki dan...Veca je stavka neki motor 15-20 ks...ali naidje s vremena na vrijeme i to...Mada i Hranki se mora malo sagnuti za tog Mercurija pa smo i to rijesili  :stripii: :stripii:

A jedan čamčić/motorče za Savu možda ?

:stripii: :stripii: :stripii: :stripii: :stripii:

maverick

Citat: hranki  u Studeni 19, 2021, 13:27:25 POSLIJEPODNE
Spustio se ja 500 kn i još dijelova :hello2: :occasion14:
Dodji na pivo da utanačim detalje  :stripii:

Gremlin meni za Savu ili tebi  :stripii:

Gremlin

Ja sam svakako već na Savi...4 km od ušća u Dunav...

:occasion14:

maverick

Meni je ovo treci put da pokusavam imati drugi čamac pa ga parkirati vamo ili tamo ovisno zelji da pecam tokom zime a ne vozi mi se stotinu kilometara po takvom vremenu...Posao i kronični nedostatak vremena uvijek me natjeraju da odustanem od ovakvih projekata...ali sad sam mozda malo odlučniji, a u svakom slucaju imati cu i neku zanimaciju a mozda nekom ovdje i to bude inspriacija da nesto napravi i sam kad je plastika u pitanju

Rap

maverick

Ma na tom ne mozes zaraditi za struju a ne materijal i radne sate  :stripii: Takva plovila se dadu naći jeftino..pa središ sam sebi da imas ako ti bas treba i ako bas nemas nista drugo...Elan kao pecaroski čamac je tak tak...Mozda mu stavim neke flapsove  čisto da izgleda ozbiljnije  :stripii: Meni je to vise neka navika da se s necim zanimam, a realno i kad sam kuci najjeftiniji sam...cim izadjem van ...katastrofa  :stripii: