Projekt "ŽUĆO"

Autor maverick, Studeni 19, 2021, 08:41:14 PRIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

A ne znam...vidjecemo hoce li sta "iskociti"...nisam za neke velike investicije s obzirom da cu se s njim voziti mozda desetak puta godisnje...ali tko zna...mozda "uleti" i neki veci motor...sto je i realnije s obzirom na cijenu tih malih...polovni drze cijenu poprilično...Mada jos ne znam koliko je uopce maximalno sto se moze upisati regularno na to korito...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

retfala

Za elan t401 dopustena snaga motora je 25ks

pajdo77

Ma za tih par vožnji nađi osamnajsticu,malo je pregledaj i za mal novac imaš ono za šta ti treba. Nećeš sad ulagat silnu lovu za komplet koji će imat 20 sati godišnje

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk

Rap

im84

#foxrage
#fox_rage_fishing

maverick

Samo vas dva zahebavajte...ova tema je zanimljiva utoliko sto se vidi koliko se brzo mjenjaju trendovi  :stripii: Dobio sam jednu ozbiljnu ponudu za Žuću kad se sredi  :uf: Vjerojatno gospodin smatra da takvo plovilo ima i neku njemu sentimentalnu vrijednost. S obzirom da sam ga ja platio 200 kuna mislim da doista nema smisla ne reci koliko ce sve osim rada kostati...mozda iz razloga da netko sam sebi krene u sličnu reparaciju Ovakve stvari kad se srede obicno rad i materijal premasi dva ili tri puta njegovu trzisnu vrijednost...Tako da to mozes raditi samo za sebe...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

maverick

Daaaa nek si mu dao karton...neke stvari se ne prodaju  :thumbsup:

im84

#foxrage
#fox_rage_fishing

maverick

Žuća više nije žut, otišao je kod kolege jer mu je hitno trebalo neko priručno plovilo. Pošto sam ih imao dva ovaj drugi...originalan.. treba izmjenu zrcala pa ostaje tu di jeste. Vizija retro plovila je i dalje tu samo sad smo pojačani  i jednim ozbiljnim Tomasakijem. Mehanički sređen i besprijekoran ...treba mali facelifting kape.. deci dva boje i nove naljepnice. I tu priča kreće da se komplicirano. Jučer gledam Juru...Tonyc---sjede u podrumu...pijuckaju......moje stare i vjerne drugare...Točno im se u oku vidi zrno zavisti...ljubomora je čudo  :stripii: A evo i jedna slika kamena spoticanja našem dugogodišnjem prijateljstvu  :stripii:

Kugla

Ja mislio Selva ti je ko stvorena za žučka, kad ode ti na tomos  :uf:
"Živi kako možeš, kad ne možeš onako kako hoćeš."
www.lureti.hr
www.facebook.com/edukacije.lureti
www.facebook.com/lureti

šajzika

Pa svakako mu je bolji. Jeftini djelovi i ima ih na svakom cosku.
Posebno ako je motor dobar sto uopce ne sumnjam.

Prodao sam svoj T18 dosta povoljno s papirima i el startom. U vrhunskom stanju i Kupac se odusevio, dosli su iz Madzarske po njega.

Najveći problem Tomosa je sto ga niko ne odrzava i samo teraju dok se ne raspadne. Za 40ak godina stare motore nikakvo cudo da nekad nesto zeza iako ovog zadnjeg mi je bilo žao prodat no nije mi trebao.

Moje misljenje (nemoj mislit da pametujem) ,Bolje da si prodao Selvu i uzeo za te pare tog Tomislava i ne bi razmisljao o nijednom drugom motoru jako dugo vremena. T18 na tvom camcicu  ide 40km/h a trosi 7.5l na sat. Tvoj trosi isto goriva na predjen put.
Nisam htio nist predlagati da ne bi bilo da ti hocu utrpat svoje "smece"

Sve u svemu, taj Žućo parkiran u Aljmašu ce biti pun pogodak. Brzo i jeftino si gore na top lokacijama a ne moras se smrzavati putujuci od Josipovca
Audentes fortuna iuvat

maverick

Citat: Kugla  u Siječanj 12, 2023, 12:57:43 POSLIJEPODNEJa mislio Selva ti je ko stvorena za žučka, kad ode ti na tomos  :uf:

I on je za mene ...ne sekiraj se  :stripii: