PREVARANT by Dukson

Autor Dukson, Ožujak 08, 2022, 20:31:19 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

Mislim, sam sam sebi dosadan vise s tim  :stripii: Moja vizija je bila , akumulator...solarni panel na vezu da puni kad nisam na čamcu...i krmeni motor...Kad to sve zbrojis mogu kupiti polovni 6 ks a s malo radnih sati...pa se s njim smucam kad putujemo ja i zena a mogu ga prebaciti zimi i na elan koji planiram drzati na Dunavu pa tamo krug kilometar dva..tri...uglavnom...nisam odlucio...Mada kad sam probao yamahu 3.5 ks...e to je bilo vrh za mene kao pomocni samo malo je za elan...i tako...sreca pa nemam viska love pa se ne stignem zahebati  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Dukson

Ahahaha, sve to nesto tako i ja kemijam.
Narocito mozgam o iskoristavanju tog nizvodnog dijela puta. Uzimamo u obzir taj neki vremenski faktor, koliko je to nesto sporo ili brzo - no zetoni su tu presudni faktor u kompromisu :)

Motivacija mi je da mi ostane vise goriva kad stignem na destinaciju za letanja gore-dolje, a za nazad se nikad ne zurim - cak stovise, vise uzivam u prirodi pri povratku nego pri odlasku na destinaciju. I onda je isto bila ideja, mali motorin (idealno koji moze ici i na moj kajak - to bi bilo super utilizirano onda) , pa mozda jaca elektropenta, pa struja oko toga,ajme.

S tim necu letit (valjda!), za to cu si dat vremena, mozda nesto isprobat ako se ukaze opcija, i vidjet gdje su se drugi zeznuli ili smislili pravu stvar.

maverick

Ja sam u povratku uvijek opusten ali i puno sondiram...samo nabijam sate na velikom motoru bez veze...kao da panulam...ali nesto budem smislio svakako
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Dukson

I ja cu kad smontiram sonar napokon! :D
Idemo danas dalje prckati,  stalak za limenku pivca mi je prvi prioritet! Neke stvari sam provizorno pospajao prije odlaska na kampiranje, danas cu i to malo urediti i dovrsiti - ako ne bude veselja na vezu, mozda i napravim jos posla.

dravski pecaros

Citat: maverick  u Travanj 29, 2022, 11:23:17 PRIJEPODNE
To su pozicije od Dravskog kad je na Dravi  :clap2:

Tako je druže
Na 0:30 je od od kuma čamac a mjesta di ja pecam sa obale  su od 1:50-2:20
:occasion14:

maverick

Jucer sretoh Duksona na plaži, ponudi mi da odem isprobati kako čamac ide.... :clap2:baš brutalan komplet...Iako je natovaren sa sto strane,,,nema čega nem u čamcu  :stripii: ipak ima brutalna ubrzanja...puno je živahniji na gasu nego moj i osjecaj tih 60 ks na ruku je bas dobar. Nema tu sta dalje osi  uzivati u njemu  :clap2: Zagolicao nas je malo s onom LifePO4 baterijom...bas zanimljiv dodatak...Kolega kaze ok...naruci mi to danas...Jutros zove jesi narucio  :stripii: Pa ono trazimo neku preporuku linkova s cijenama ako je tko dublje ulazio u tu problematiku ...ZNACI NJEGA JE ODUSEVILA PRICA TE BATERIJE I LADNOG PIVA OD 4 DANA  :stripii: :stripii:

šajzika

Jelda je neka divlja prica , takav camac na ruku. Mene je isto odusevilo.
Kad sam pogledao cijenu baterije po novom ,  odustao sam
Audentes fortuna iuvat

maverick

Da...ima neku priču , uzivancija zagarantirana

Dukson

Malo mi je laknilo kad nisi imao nikakvih zamjerki na Sajzikino i moje stelovanje jackplatea :)

A baterija, sto i nesto eura vise nego sto sam ju ja platio prije par mjeseci :/

Link je ovaj:

https://www.aliexpress.com/item/4000669365994.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.5ce718026QaQH1

Pa mozda da kolega uprati s vremena na vrijeme, ili mozda tu netko s foruma zna tog nekog covjeka iz Djakova koji radi te lifepo4 packove - mozda je pristupacnije, mozda ima neka shema - bemliga, cijene baterija bas divljaju...

maverick

Sto se tice tog finog stelovanja uvijek se tu netko moze praviti pametan pa reci treba ovako ili onako...Sve je to kod tebe odlično. Jedino ti moram zamjeriti da si nikakv fotograf  :stripii: uvijek taj čamac slikas prljav i s hrpom alata a u konačnici je puno ljepsi i funkcionalniji nego ispadne kad slikas...Mada ni Šajzika se tu nije istaknio kad je kacio slike  :stripii: Uglavnom necu reci kompletić vec čamčina za poželiti ...da ne palamudimo o konceptu itd itd...ali ima ga i za kampiranje...pecanje...kupanje ... :clap2:

pajdo77

Kakav je to Duksonov čamac za sve i svašta? Pa vidi pile,ko nov

Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk

šajzika

Citat: maverick  u Lipanj 20, 2022, 10:26:53 PRIJEPODNE
Mada ni Šajzika se tu nije istaknio kad je kacio slike  :stripii:

Treba tu puno truda, iskustva i dobar telefon da bi slike ispale lijepo i uredno.

Kak sam zaglavio na mobu starom 4 god, vise nist ne objavljujem. Mal me sram :stripii:

Moj camac je u stvarnosti puno ljepsi nego na fotkama. Svi ostanu  ugodno iznenađeni. Jedino Tomislav svima pada u oko ali to tako mora biti
Audentes fortuna iuvat