pomoć - antialgin - kupovina - Beograd

Autor Mljeveni, Ožujak 23, 2022, 17:08:23 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

marina1983

Ja sam svoj skinuo. Parkiram negde na plazu i skoč brajt krpom skinem alge za par min inace odlicna je za poliranje sitnih ostecenja ...

maverick

Mnogi ga ni ne stavljaju...Tu svatko po nekom svom nahođenju. Na plastične čamce , pogotovo ove novije gradnje...sto bi rekli"kvalitetnije" bih obvezno stavio i to prvenstveno kao antiosmotsku zastitu...Onaj tko se malo vozi, pa cesto ide na plažu pa pere itd itd...ne znam..Ali mi koji radimo dosta radnih sati...putujemo na udaljene lokacije...tu dobro stavljen antialgin donosi dobru razliku...od potrosnje pa nadalje. A ima i onih koji idu svaki dan na vodu pa se alge ni ne stignu uloviti....ali ako je pravilno i kvalitetno stavljen vrijedi....
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

marina1983

Ma naravno , slazem se kvalitetno uradjen anti algin sigurno ima prednosti.

SMT

Citat: marina1983  u Ožujak 24, 2022, 08:04:15 PRIJEPODNE
Ja sam svoj skinuo. Parkiram negde na plazu i skoč brajt krpom skinem alge za par min inace odlicna je za poliranje sitnih ostecenja ...

Idem sutra probati naći te krpe sto preporučuješ, uzasan mi je camac… baš baš

mossi

Ima ih svaka bolja farbara.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

marina1983

miha

Citat: SMT  u Ožujak 25, 2022, 21:00:45 POSLIJEPODNE
Citat: marina1983  u Ožujak 24, 2022, 08:04:15 PRIJEPODNE

Idem sutra probati naći te krpe sto preporučuješ, uzasan mi je camac… baš baš
... za aluminij jesu ...ali za plastiku nisam baš siguran ....

maverick

Kontam da SMT-u treba da opere alge i ljigu koja se ulovila po dnu i bokovima čamca....Njemu ce dobro pomoci ovakva zica za pranje suđa kao sa slike
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

maverick

A motor solnom kiselinom...četkicom natopiti one prljave dijelove , sačekati par minuta pa isprati vodom...postupak ponoviti par puta dok motor ne bude izgledao kao novi  :clap2:

pajdo77

Dovući mini voš u marinu,priključit ga u kafić,čamac na prikolicu il na klocne pa lagano. Desni bok pa rakija,lijevi pa rakija,patos pa opet rakija,zrcalo-dvije rakije. Ako ne valja ponoviti postupak.

Poslano sa mog SM-A202F koristeći Tapatalk

SMT