Kalupi za lijevanje jig glava

Autor maverick, Studeni 18, 2012, 22:03:28 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Darko

odlično , ajde izlij par komada da vidimo kako izgledaju
Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

genjura

oću sutra ili prekosutra sjebo sam plin iz boce pa ču najverovatnije stara tehnika naložiti vatru i piči

Juzba

Ovaj gornji je moj :blob1:, sutra dolazim po njega :icon_thumright:
Ko izgubi dobitak dobije gubitak.

genjura

Lomnica_city

Drug ima kalup sa golim vratom, i da mu ne klizaju silikonci, a i da ih ne lepi superlepkom, pri livenju stavi uz udicu par cm dugo parce mekse zice, posle samo savije par mm i napravi kukicu...

river

raso

Rastu cure, rastu čim ti imaš vremena za panjeve

alexdja

Citat: Lomnica_city  u Prosinac 13, 2012, 17:44:23 POSLIJEPODNE
Drug ima kalup sa golim vratom, i da mu ne klizaju silikonci, a i da ih ne lepi superlepkom, pri livenju stavi uz udicu par cm dugo parce mekse zice, posle samo savije par mm i napravi kukicu...

Jel ima da se kupe?
       Nema više divljeg bučka. :no:

maverick

meni su ti s golim vratovima odlicni..ne kidam silikon kad navlacim...pogotovo manje silikonce na vece glave...a inace protiv spadanja dovoljno je turpijom jednom preci ukuso..i to rubnim dijelom turpije...raspa jos idealnija
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Lomnica_city

Citat: alexdja  u Prosinac 14, 2012, 01:37:44 PRIJEPODNE
Citat: Lomnica_city  u Prosinac 13, 2012, 17:44:23 POSLIJEPODNE

Jel ima da se kupe?

Sta? Kalup je kupio na forumu za 2500 ako se ne varam, a zicu ima odnekud, gradjevinski radnik je...

Juzba

Citat: maverick  u Prosinac 14, 2012, 01:39:32 PRIJEPODNE
meni su ti s golim vratovima odlicni..ne kidam silikon kad navlacim...pogotovo manje silikonce na vece glave...a inace protiv spadanja dovoljno je turpijom jednom preci ukuso..i to rubnim dijelom turpije...raspa jos idealnija

Zato sam i naručio bez one kukice da mi napravi :icon_thumright:

Genjura, odličan je :toothy10:

genjura

je dobar je ,izlio sam po jednu udicu od svake dimenzije  , nemoj da se ljutiš :thumbsup:

Tićo

Da te kalupe ne pravi možda Majstorović iz Apatina ?

Juzba

Nema ljutnje, Genjura :icon_thumright:

Tićo, vjerojatno, iz Apatina majstor jeste, al neznam kako se preziva.