Autor Tema: Panval 525  (Posjeta: 1521 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maverick

• Administrator
Odg: Panval 525
« Odgovori #15 u: Lipanj 09, 2021, 12:26:32 poslijepodne »
Ta Drava je van konkurencije...nitko mislim da nema nista u tom rangu za toliko novaca. Ja znam kako svi mi razmisljamo...malo cu ovdje pa malo necu ici tamo...i to je ok ako covjek tako odluči...Ja bih radije kupio pošten čamac...pa tko zna...mozda te sutra ponese da mozes i na Dunav s njim...itd itd...Ali samo na glas razmisljam...Za milju eura neces naci nista novo a da mozes ploviti s njim...Što se tiče kvalitet Popaj je to lijepo objasnio
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline dxdandy

• Štukolovac
  • Dob: 42
« Odgovori #16 u: Lipanj 09, 2021, 12:40:57 poslijepodne »
Nemam prikolicu pa nista od vozanja camca na druge lokacije. A sada po novome se vise ni ne isplati praviti prikolica zbog papira i registracije, nova mi skupa za par izlazaka godisnje negdje a ni na autu nemam kuku pa tako da od vozanja po uzoj i siroj okolici nista. Samo VK i bubnem ga u vodu i to je to...kuci kad se ide van sa njim i super.

Online pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
  • Dob: 50
« Odgovori #17 u: Lipanj 09, 2021, 13:11:36 poslijepodne »
Pa onda uzmi tu Dravu i bog te veseli. Odi tamo,pogledaj jel ima koji na lageru i ako ti je završna obrada ok ti njemu lovu a ti odma taj čamac na prikolicu i kući sa njim a ne da uplatiš pa da ti on na neviđeno pošalje neki ajme meni.

Poslano sa mog POT-LX1 koristeći Tapatalk

Offline dxdandy

• Štukolovac
« Odgovori #18 u: Lipanj 09, 2021, 13:32:36 poslijepodne »
Da da, to svaka, nista bez uzivo i solarno placanje i to je to...ali prvo ode u Vukovar na pivo i u luku a onda dalje lako. Mozda budem malo pametniji.

Thx ekipa !

Online šajzika

• Administrator
  • 4 : 1
« Odgovori #19 u: Lipanj 09, 2021, 14:25:58 poslijepodne »

Offline dxdandy

• Štukolovac
« Odgovori #20 u: Lipanj 09, 2021, 14:40:21 poslijepodne »
jos u trazilici kucam i nista me ne izbacuje...svasta...ali hvala na link...

Offline ZeroCool

• Smudjolovac
  • Dob: 28
« Odgovori #21 u: Lipanj 09, 2021, 15:05:33 poslijepodne »
Nemam prikolicu pa nista od vozanja camca na druge lokacije. A sada po novome se vise ni ne isplati praviti prikolica zbog papira i registracije, nova mi skupa za par izlazaka godisnje negdje a ni na autu nemam kuku pa tako da od vozanja po uzoj i siroj okolici nista. Samo VK i bubnem ga u vodu i to je to...kuci kad se ide van sa njim i super.

zasto se ne isplati radit samogradnja prikolice pa nije nikakva razlika osim sto sad traze da imas sve racune od materijala

Offline Smithwick maniac

• Smudjolovac
  • Dob: 30
« Odgovori #22 u: Lipanj 09, 2021, 15:43:37 poslijepodne »
E bas to...da nije skupo a da se ne potopi bas za par godina i meni dovoljno. Nedavno mi lik hoce prodati elana 401 za 7000kn starog ko moja baba...zadnji put ga vadio iz vode `91. Ja mu davao 2000kn i da bude sretan jer jos ni papire nema za njega. Uvijedio se na moju ponudu da me vise ni ne pozdravlja. Tako da mi ovo izgleda kao puno bolje za isto novaca.

Pajdo sram te bilo! :rofl2: :rofl2:
Strast...vrlina koja ne poznaje svjetlucanje mjeseca ni oscilacije vodostaja...

Offline Rap

• Alas
« Odgovori #23 u: Lipanj 09, 2021, 23:08:36 poslijepodne »

zasto se ne isplati radit samogradnja prikolice pa nije nikakva razlika osim sto sad traze da imas sve racune od materijala
Koliko je jeftinija samogradnja od nove a da se moze registrirati?

Offline ZeroCool

• Smudjolovac
  • Dob: 28
« Odgovori #24 u: Lipanj 09, 2021, 23:14:18 poslijepodne »

Koliko je jeftinija samogradnja od nove a da se moze registrirati?

mene je moja kostala sa atestom 500e

Offline Rap

• Alas
Panval 525
« Odgovori #25 u: Lipanj 09, 2021, 23:16:54 poslijepodne »
Imas li sliku?Na koju nosivost je atest?

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #26 u: Lipanj 10, 2021, 07:08:44 prijepodne »
Prikolice su sad poprilično poskupile pa tko ima smisla da nesto radi svojim rukama i ima nesto alata isplati se....
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline mini I

• Babuškar
  • **
« Odgovori #27 u: Lipanj 10, 2021, 19:07:58 poslijepodne »
Napravio sam prikolicu prošle godine , obavio atest i nakon nekoliko mjeseci registrirao( u zadnji čas). Koliko sam čuo sada treba imati račune svega materijala, atest ugrađene opreme i atest zavarivača. Najbolje se prije troška nabave materijala  i rada raspitati u stanici za tehnički pregled.

Offline dravski pecaros

• Alas
« Odgovori #28 u: Lipanj 11, 2021, 21:35:49 poslijepodne »
ako nekome bude trebao atest varioca mogu mu ja potpisati imam za MIG-MAG

Offline Mornar Popaj

• Somolovac
  • Šaran, štuka, linjak, som, biće čorba kao grom
« Odgovori #29 u: Srpanj 02, 2021, 00:04:08 prijepodne »
Upitah kolegu iz Vukovara kako je zadovoljan sa Panvalom 465 + Honda 20ks
Veli da je prezadovoljan, i da se mora dobro potruditi da skruni kanister goriva. Potrošnja mu je oko 4 L po satu

Sent from my iPhone using Tapatalk
Život je cesta pa biraj gdje ćeš. Al' zalud grabiš i zalud stječeš, kad tamo gore ništa od toga ponijet' nećeš.