odijelo za zimski ribolov

Autor Darko, Studeni 19, 2012, 21:02:19 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

A i lijepo je , bar meni...mada ga nemam...ali mi je u planu kad budem mjenjao
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

maverick

Gledam ta odijela....koje vam se čini da je najuže....recimo u imax...ako izaberem da hlače imaju duzinu moze jos jedan ja stati pored mene u te hlače  :stripii: Jakna je isto tako....Znaci nesto za čovjeka od 191...s normalnom biciklističkom kilazom  :stripii:  Nije mi bitno da je neko plivajuce...ne planiram neka ozbiljnija kupanja po hladnoci...nije mi toliko ni bitno da ne propusta 100 litara kise jer nisam vise "rain man" ...cisto ono da mi bude toplo...ali da kad se obucem da se ono vidi elagancija i tako te fore  :stripii: :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

ljuska

Mislim da si promašio forum obrati se onom modnom mačku marku grubniću ili cigiju  :stripii:

maverick

Samo se ti smij...kupio sam selfie stap... :stripii:

maverick

tutnja

Citat: maverick  u Listopad 16, 2022, 06:53:11 PRIJEPODNE
Gledam ta odijela....koje vam se čini da je najuže....recimo u imax...ako izaberem da hlače imaju duzinu moze jos jedan ja stati pored mene u te hlače  :stripii: Jakna je isto tako....Znaci nesto za čovjeka od 191...s normalnom biciklističkom kilazom  :stripii:  Nije mi bitno da je neko plivajuce...ne planiram neka ozbiljnija kupanja po hladnoci...nije mi toliko ni bitno da ne propusta 100 litara kise jer nisam vise "rain man" ...cisto ono da mi bude toplo...ali da kad se obucem da se ono vidi elagancija i tako te fore  :stripii: :stripii:
Za hlače ne znam, jakna bi ti bila idealna L veličina.. brojevi su po US standardu, tj. otprilike broj veći od naših.
Vjerovatno ćeš morati potražiti posebno hlače, posebno jaknu, u kompletu uvijek nešto ne preveliko.. imam isto taj problem, manjak kila u odnosu na dužinu
Još imam i poduže "krakove" pa ti nađi nešto.. ili prekratko ili stane još jedan

Poslano sa mog LG-V50 koristeći Tapatalk

retfala

Jutros sam probao XL. Hlače su mi  savrsene. Malo su mi kratki rukavi na jakni, jbg 194cm sam visok. Odjelo je lagano jako mi se svidjelo.
Kupio sam jedno za prijatelja iz SRB. Njemu je savrseno.

TonyC

retfala

željkož

Evo nakon cca 4 godine korištenja da se pohvalim Daiwa odijelo.
Nikad se nisam smrznuo, nikada nije promočilo i nikada se nisam uznojio u njemu.
Perem ga skroz normalno u perilici.
Nikad ga nisam impregnirao.
Dolje su slike od prije par dana.

Hard test ispod tuša cca 5 minuta, polijevao sa svih strana.
Unutrašnjost suha.

Je malo skuplje ali mislim da opravdava cijenu.

Pozdrav i bistro.

maverick

Dobra recenzija...peres a ne impregniras...mislim da to kod drugih ne moze...bar ne kod ovih sto sam ja imao. Koji je to točno model

Slave

Citat: retfala  u Studeni 19, 2022, 17:49:10 POSLIJEPODNEJutros sam probao XL. Hlače su mi  savrsene. Malo su mi kratki rukavi na jakni, jbg 194cm sam visok. Odjelo je lagano jako mi se svidjelo.
Kupio sam jedno za prijatelja iz SRB. Njemu je savrseno.

Imam isto takvo skoro već 2 godine. Odelo je savršeno, lagano i nikad nema zime... prezadovoljan sam.

Svoje sam kupio u "Carpologiji", nahvatao na sniženju.

Mornar Popaj

Stigao i moj plutajući kombinezon
FLADEN - Recue system
Baš mi se svidio, udoban je i komotan.
Topao i lagan. Napokon normalna kapuljača, ne prevelika nego taman.
200e sa dostavom iz Njemačke
Ako nekom bude trebao link, nek mi se javi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Život je cesta pa biraj gdje ćeš. Al' zalud grabiš i zalud stječeš, kad tamo gore ništa od toga ponijet' nećeš.

maverick