Vez za čamac- Flos

Autor maverick, Prosinac 11, 2022, 20:25:06 POSLIJEPODNE

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

U ovim prebacivanjima na novi forum nestade mi tema... :uf:  Mada sam bio na putu pa tipkao na mobitelu ..

Uglavnom....trazim vez za svoj čamac na Dunavu..Znaci Aljmas...Usce...Batina...Imacu mjesec-dva nekog godisnjeg pa da mozemo poneki put i otici na Dunav a za Dravu imamo drugi čamac. Obisao sam te terene i moj čamac nije za vezanje uz neku obalu u onoj guzvi ne volim da netko udara i lupa po njemu  :stripii:  kao sto je recimo na spustu...Ako tko ima mjesto na flosu...da mogu stati iza voljan sam platiti koliko trazi za odredjeno razdoblje...isto tako netreba se paziti na njega...izbacivati vodu i slične stvari...sve on to radi sam  :stripii:  Uglavnom ako tko ima ili zna nekog da iznajmljuje...mozda cak i prodaje tu sam...Moze poruka ovdje na forumu na pp  a moze i na mob 098 299739...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Kugla

Opa susjed dva mjeseca godišnjeg to je firma, biće pecanja, mogao bi me povesti jednom na taj Dunav
"Živi kako možeš, kad ne možeš onako kako hoćeš."
www.lureti.hr
www.facebook.com/edukacije.lureti
www.facebook.com/lureti

maverick

Imam dva tjedna od Božića do Tri Kralja...to je kolektivni...visak sati...preko dvadesetak dana starog GO....tako da skupiće se...Angažiraj se malo oko veza pa cu te voditi  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"