NAUTIKA > Sonari

Aplikacija

(1/4) > >>

pampasexpress:
Nemam pojma jesam li ovo postavio u pravu rubriku ali zanima me koliko vas koristi aplikaciju za navigaciju na mobitelima jerrrr , imam neki stari samsung koji mi stoji onako sa strane pa bih utrpao u mob. neku aplikaciju za navigaciju koja nije zahtjevna a pri tome mislim na one koje ne traze spajanje na internet mrezu nego samo koriste njegov unutrasnji prijemnik geo lokacije ,,, nisam previse bas nesto informaticki potkovan pa ako ima netko u grupi sa vise iskustva zelio bih cuti misljenja ,,, btw. imam mali rucni garmin gps ( za planinare ) al je vec toliko razheban i dosla mu je na naplatu godina proizvodnje a novi mi se ne kupuje posebno zato sto su skupi a ovaj koji imam je ispao iz kamiona ,,, dosadno mi je pa probao bi se malo igrati i sa ovim aplikacijama ako ima nesto da vrijedi necemu ,,, svaki komentar i misljenje je dobrodosao ,,,

maverick:
Šajzika je tu doktor po tim pitanjima

šajzika:
Mozemo sve rjesiti, samo mi morate reci koju navigaciju, za plovidbu, cestovnu (auto kamion itd.) Dunav , drava,  jadran, svjetska mora ....

majstor:
Sad znam tko će mi pokazati kako staviti slike na forum.  :baba: :stripii: :stripii:

šajzika:
naravno nije problem uzivo pokazati :hi:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju