NAUTIKA > Sonari

Lowrance Elite 9

(1/1)

vukola:
Elite Ti2 ili FS?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

maverick:
FS ima novo kuciste slicnije hds Live-u. Što se tiče ekrana na ti2 ekran je isti kao na HDS gen 2 a na FS je ekran sličniji modelima HDS-a Gen 3, I FS na samom sučelju ima jedan dugmić vise . Koliko sam shvatio po recenzijama taj gumbic se moze isprogramirati da ima bilo koju funkciju...recimo postavis ga za screen shoot ...ili nesto drugo sto tebe zanima

Što se tiče zadnje strane ima i dodatni spoj za Ethernet...ukratko ti2 se spajao samo preko wfi a ovaj ima mogućnost povezivanja kabelom sa svim sto ti treba i sto ti ne treba, povezivanje s drugim modulima, s drugim HDS uredjajima, sa radarom, autopilotom..i tko zna jos s cim
Bolja sonda za rad na vecim dubinama...itd itd sto sve Lowrance i radi kad izazi neki novi model...Isto tako ti2 je imao zadnji update softvera i to je vjerojatno zadnji......dok ce novi modeli imati bar jos jednu nadogradnju...ovo je kod njih standard i tako prate jednu generaciju za drugom ...

Što se tiče Active Targeta, ne znam koliko kosta dodatak za tu priču i da li te uopce zanima ta mogucnost, ali ako neces nju, ako neces autopilot onda je razlika od mozda četiri stotine  eura ne isplativa.
Ako voliš nove stvari ako volis biti u trendu onda zasto ga ne kupiti pa mozda ti kasnije zatreba nesto od dodatnih mogucnosti i kupis neke nadogradnje. Inace nisam isprobao Activ Target ali sam isprobao Garmin Live Scop...Ne znam, malo iskustva u radu s njim ili premalo vremena za igranje , mene na rijeci nije odusevilo. Bilo je tu onako svega ali iskreno nisam se snasao s tim a neki puno stručniji čak kazu da je Garmin u tom segmentu ispred Lowrance uredjaja...Ako kupis sve to svakako napisi nesto da naucimo i mi od tebe  :clap2:

Navigacija

[0] Lista Poruka

Idi na punu verziju