Autor Tema: Lowrance noviteti  (Posjeta: 4420 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Harley

• Smudjolovac
Odg: Lowrance noviteti
« Odgovori #75 u: Veljača 26, 2016, 20:22:07 poslijepodne »
Ja sam uvozio Lowrance 7X Hdi  prije dvije godine iz Amerike, kupio novoga tamo (pisao sam ovdje o tome) platio sam parsto kuna carine za njega i jos nesto elektronike, usput donio i laptop koji je prosao bez davanja, cijena je bila skoro duplo manja nego kod nas, garancija ne vrijedi u EU, to mi nije bio bed jer imam cestu vezu sa Amerikom, do sada sam ga koristio jedno desetak puta i to najvise za snimanje terena i kod buckanja soma.
Iz Amerike sam uvezao dva motora, i hrpu elektronike, ako imate nekoga tko plovi na brodu uvoz tehnnike nije neki problem i nema davanja na osobne stvari koje ta osoba uvozi ostvarenim pravom nakon dvije godine rada na brodu, isto tako i studenti koji se nakon par godina vracaju kuci, malo sam oduzio ali to je to sto se tice uvoza iz Amerike.
Living your dreams, do not dream the life

Offline Batica

• Smudjolovac
  • Dob: 37
« Odgovori #76 u: Veljača 26, 2016, 23:19:53 poslijepodne »
Žorž ni Garmin nije imao predstavništvo u Srbiji.
Odeš na sajt proizvodjača i u spisku dilera ga nema. Ili ima.
Ako ga ima onda je sve legalis, ako ne onda je sve trgalis.  :BangHead:
Nisi u pravu.
Garmin ima predstavnika u Srbiji i to vrlo ozbiljnog.
Ja sam kod njih kupio sonara Ehomap 50.
Posle nekih godinu dana monitor je prestao da radi. Odneo u servis i posle 15 dana pozvali me da uzmen nov( potpuno nov).  Nema popravke, cekanja...itd.

Ako si cekao 15 dana i oni su odlucili sta da dobijes onda i nije vrlo ozbiljan, po zakonu u roku od 8 dana oni moraju da ti odgovore koji je kvar i da ti ponude novac nazad, zamenu za isti ili popravku, pa onda ako se odlucis za popravku imaju 15 dana da poprave to...
Jos si ti i dobro prosao, meni je vrlo ozbiljan uvoznik Logitech-a mis od 100€ (za crtanje neki MX Revolution) popravljao 55 dana i na kraju nudio zamenu za polovan u mozda i gorem stanju (radilo ono sto kod mene crklo ali druge stvari nisu), ali tako kako je poslovao je i prosao...
Ajde lepo procitaj ceo post a ne da brljavis.
Posle 15 dana dobio sam nov sonar, bez sonde. Jer sondu vec imam.
Cemu popravka ili bilo sta drugo. Maksimalno korektno.

Offline Lomnica_city

• Somolovac
« Odgovori #77 u: Veljača 26, 2016, 23:33:43 poslijepodne »
Ajde ti procitaj da ne brljavis bezveze, posto sam pisao o prekoracenju zakonskog roka da utvrde kvar i povredi tvojih prava da biras sta zelis sa njim, a evo ti si i 3. prekrsaj naveo jer se menja KOMPLETAN uredjaj i menja se serijski broj u garanciji koja se produzava, ne menjaju se delimicno (verovatno bez produzetka garancije)...

Offline Batica

• Smudjolovac
  • Dob: 37
« Odgovori #78 u: Veljača 27, 2016, 07:31:30 prijepodne »
Koje prekaoracenje? Jer se ti drogiras?
Ljudi su za dva dana utvrdili sta je i porucili nov. Da su cekali 8 dana, onda javili i tek tada porucili, nebi stigao u tako kratkom roku.
Posto je sa sondom sve u redu dobio sam nov monitor sa novom garancijom od dve godine.
Drugo o roku kojem ti pises se odnosi na novi zakon o potrosacu koji je stupio na snagu u 2015 god. Po starom zakonu nisu bili duzni da u roku od 8 dana obaveste. Imali su mnogooooo duzi rok 45 dana. Tada ne da poruce, nego prvo da utvrde kvar, tada su imali rok od 15 dana da poprave pa ako nisu u stanju da porave onda da poruce. To traje 60 dana To sve ako uredaj nije stariji od dve godine. Nemoj sada da pise da nije tako.
Tako je, jer sam imao probelma sa uvoznikom Evinrude motora Radulovicem, koj se pravi lud i sve prebacivao odgovornost na generalnog zastupnika koj je iz Slovenije. A onda je pravna sluzba iz fimre u kojoj radim ocitala bukvicu Radulovicu i zakonu o zastiti potrosaca i to po starom zakonu a ne zakonu koji ke stupio 2015.

Online nele01

• Štukolovac
« Odgovori #79 u: Prosinac 10, 2017, 19:29:09 poslijepodne »

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #80 u: Prosinac 25, 2017, 09:22:39 prijepodne »
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline Kugla

• Alas
« Odgovori #81 u: Prosinac 25, 2017, 09:30:04 prijepodne »
Zanimljivo  :ok:
"Živi kako možeš, kad ne možeš onako kako hoćeš."
www.lureti.hr
www.facebook.com/edukacije.lureti
www.facebook.com/lureti

Offline joker

• Somolovac
« Odgovori #82 u: Prosinac 25, 2017, 10:17:35 prijepodne »
Koliko je to dobro po kvaliteti sondiranja?mislim preciznost i te cake
prije su zene kuhale kao moja mama a danas piju kao moj tata

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #83 u: Prosinac 25, 2017, 10:29:50 prijepodne »
Kod nas ga dila Merdijan projekt...zastupnik lowranca...tako da ne sumnjam u kvalitet...uzivo nisam vidio...samo recenzije po netu
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline joker

• Somolovac
« Odgovori #84 u: Prosinac 25, 2017, 10:47:44 prijepodne »
To bi bilo dobro za nas koji pecamo s obale ali mislim da mu je i cijena paprena.ovako kad gledas na yubitubi fino prikazuje e sada jedini problem je plitka voda to svi spominju.inace zanimljiva igracka

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #85 u: Prosinac 25, 2017, 11:05:59 prijepodne »
Oko 1500 kuna

Offline joker

• Somolovac
« Odgovori #86 u: Prosinac 25, 2017, 13:13:53 poslijepodne »
Pa i nije tako strasno ja mislio da je oko 2000 kn.e sad treba kupiti pa napisati utiske.

Online nele01

• Štukolovac
« Odgovori #87 u: Siječanj 10, 2018, 12:17:51 poslijepodne »
http://www.angel-schlageter.de/Echolot-GPS-Zubehoer/Fischfinder-Combi-Echolote/Lowrance-Fischfinder/Lowrance-HDS-3Gen-CHIRP/Lowrance-HDS-9-3Gen-CHIRP-mit-TotalScan-Geber--14438.html
Da ne otvaram novu temu. Ko je trenutno pri suski moga bi lepo sebe obradovati za ove praznike.

Novitet je taj da je gore pomnuti uređaj HDS9 gen3 zamenio elit 9 ti. Prvi utisci na suvo su zapanjući koliko je uređaj brzi od ELIT 9ti, podrzava RADAR, podrzava 3D. Ako i slike sa DS i SS budu toliko bolje koliko je brz onda svima lepo  :hello2:

Offline feco

• Štukolovac
  • Dob: 56
« Odgovori #88 u: Siječanj 27, 2018, 16:31:02 poslijepodne »
Ovo je za izlodit....gledam koji sonar kupiti i što više gledam sve mi skuplji padaju na pamet.Bože pomozi ! :eek:
Nisam kod kuće. Na Dunavu sam.

Offline šajzika

• Administrator
  • 4 : 1
« Odgovori #89 u: Siječanj 27, 2018, 16:32:13 poslijepodne »
To ti je trenutacno ko i sa mobitelima.
a koliko bi novcica potrosio ?
Poštenje je najbrži put do siromaštva