Pecaroš -OS

PRIBOR & OPREMA => Varalice => Vobleri => Autor teme: zvona u Srpanj 25, 2013, 20:53:33

Naziv: Moša vobleri
Autor: zvona u Srpanj 25, 2013, 20:53:33
zaslužio je svoju rubriku  :icon_thumright: od kada sam ga dobio od kolege Greysa prosli vikend uhvatio sam makar 50 klenova i 10 štukica.. vibra odlična..na skoro nepomično motanje on odrađuje svoj posao..  :icon_biggrin:

(https://www.pecaros-os.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi43.tinypic.com%2Fdmusf9.png&hash=684c1f3b9c79550a976cc24d009327747b939f6d)
Naziv: Odg: moša vobler
Autor: Greys u Srpanj 25, 2013, 22:01:19
A šta ću sa tobom, vidim da moraš uhvatiti nešto pa da ti dam doping za ribu  :toothy10:
Naziv: Odg: moša vobler
Autor: mlb u Srpanj 25, 2013, 22:24:54
Jel ih ima kod nas gdje za kupiti?
Naziv: Odg: moša vobler
Autor: Greys u Srpanj 25, 2013, 22:25:32
Trenutno nema  :icon_puke_l:
Naziv: Odg: moša vobler
Autor: mlb u Srpanj 25, 2013, 22:27:44
jbg , išao bi malo sutra . A dobro poslužit će i onaj zeleni onda!
Naziv: Odg: moša vobler
Autor: Greys u Srpanj 25, 2013, 22:29:56
Ma to vama koji vatate soma netreba, to je za ovu NE RIBU  :toothy12:
Naziv: Odg: moša vobler
Autor: mlb u Srpanj 25, 2013, 22:32:09
Pa da , to mi je dok se puštam do mjesta za soma!!! :headbang: :thebirdman:
Naziv: Odg: moša vobler
Autor: Greys u Srpanj 25, 2013, 22:33:41
Dobar vic :toothy12:
Naziv: Odg: moša vobler
Autor: mlb u Srpanj 25, 2013, 22:35:35
Dobio sam dojavu gdje se kupa onaj što je tebi pobjegao pa idem vidjeti šta kaže!! :thumbsup:
Naziv: Odg: moša vobler
Autor: Greys u Srpanj 25, 2013, 22:48:40
Sretno  :icon_thumright:
Naziv: Odg: moša vobler
Autor: zvona u Srpanj 28, 2013, 17:39:18
Citat: mlb  u Srpanj 25, 2013, 22:24:54
Jel ih ima kod nas gdje za kupiti?

ima u derventi platio ih 20kn  kupio 2 komada..obadva plastični sa kuglicom u sebi.. lovni su..ali nemaju rad kao ovaj stari drveni..

Greys šta ću kad nemogu ostajat dugo u noć..pa onda odem od 20-22h i idem kući i samo mošu bacam i skoro svaki zabačaj udarac..samo kad naleti veliki..dril par sekundi i ode..a kad idem na smuđa obiđem po 1-2km Save  i nista ni kvrc..onda padnem u depresiju pa se bacim na NE RIBU  :icon_biggrin:
Naziv: Odg: Moša vobleri
Autor: Greys u Kolovoz 31, 2013, 18:57:06
Taj sa slike je poznati pod Fat Boy, a za ostale možete pogledat i na službenoj stranici: http://www.mosawobblers.com/index.htm

Inače, ovo su ubice klenova  :icon_thumright:
Naziv: Odg: Moša vobleri
Autor: MIKA u Rujan 01, 2013, 10:17:06
koliko kosta komad u srbiji, FAT BOY i ostali modeli?????
Naziv: Odg: Moša vobleri
Autor: Greys u Rujan 01, 2013, 11:01:35
Neznam koliko je u Srbiji, ali kod nas je nešto sitno preko 30kn
Naziv: Odg: Moša vobleri
Autor: dr.Ivo u Rujan 01, 2013, 11:37:46
U B.Šamcu sam za 6 KM uzimao...
Naziv: Odg: Moša vobleri
Autor: Lomnica_city u Rujan 01, 2013, 13:35:36
Citat: MIKA  u Rujan 01, 2013, 10:17:06
koliko kosta komad u srbiji, FAT BOY i ostali modeli?????

Zavisi od modela, raspon cena je od oko nesto preko 2€ do mozda nesto preko 3€, ili po naski mislim da nijedan ne prebacuje 400 dinara.
Naziv: Odg: Moša vobleri
Autor: MIKA u Rujan 02, 2013, 15:56:23
Lomnica to nije ni puno s obzirom kolko ih hvalite, jos samo kad bi mi ih neko mogao tamo kupit i isporucit za sisak  :icon_king: