Pecaroš -OS

PRIBOR & OPREMA => Štapovi => Autor teme: Greys u Siječanj 15, 2014, 21:31:41

Naziv: Zakačkica na štapu
Autor: Greys u Siječanj 15, 2014, 21:31:41
Moram si i ja dat napravit tu zakačkicu kod Esoxa,a nikako da si dam 3dana pauze,voda me vuće...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Naziv: Odg: Odg: XZoga štapovi
Autor: maverick u Siječanj 15, 2014, 21:33:05
Imas na e bayu..za dolar dva...sam nikako da pronadjem link...
Naziv: Odg: Odg: XZoga štapovi
Autor: Lomnica_city u Siječanj 15, 2014, 21:48:18
Ja uzeo na Plat-u kad sam narucivao neke pletenice (sve preporuke za Varivas High Grade PE), nesto preko 2 dolara je iliti nesto ispod 2€, lako se montira prostim natezanjem gumice, fino se drzi i deluje trajno, sem ako ona gumica na suncu ne istrune za 1 sezonu...
Naziv: Odg: Odg: XZoga štapovi
Autor: Darko u Siječanj 15, 2014, 22:00:12
jel mislita na ovakvu zakačku

(https://www.pecaros-os.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi43.tinypic.com%2Frjnt49.jpg&hash=39f93990024d4260f695a54c204e97dd4e4567c7)
Naziv: Odg: Odg: XZoga štapovi
Autor: maverick u Siječanj 15, 2014, 22:01:10
Da takkvu sam imao ali izgubio...imas neki link pa da narucimo par komada
Naziv: Odg: Odg: XZoga štapovi
Autor: Darko u Siječanj 15, 2014, 22:05:06
http://www.ebay.com/itm/121216975684?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649 (http://www.ebay.com/itm/121216975684?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649)

evo ga  :icon_thumright:
Naziv: Odg: Odg: XZoga štapovi
Autor: Lomnica_city u Siječanj 15, 2014, 22:07:44
Imas na Plat-u, samo ne isplati se samo njih narucivati, jedino ako vas se 4-5-6 skupi pa da vam ne bude prevelika postarina... Ili eBay ako mozes da cekas mesec-dva da stigne jer se obicno kod Kineza prodaje...

http://www.ebay.com/itm/New-2pcs-Fishing-Hook-Keeper-Bait-Holder-Install-Rod-High-Quality-/221354660077 (http://www.ebay.com/itm/New-2pcs-Fishing-Hook-Keeper-Bait-Holder-Install-Rod-High-Quality-/221354660077)

http://www.ebay.com/itm/2-SF-Fishing-Fuji-Rod-Black-Plastic-Easy-Hook-Keepers-Holder-/350975742953?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item51b7c8d3e9 (http://www.ebay.com/itm/2-SF-Fishing-Fuji-Rod-Black-Plastic-Easy-Hook-Keepers-Holder-/350975742953?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item51b7c8d3e9)

http://www.ebay.com/itm/Fuji-EZ-Sliding-Adjustable-fishing-Hook-Keeper-ROD-holder-hanger-corefishing-/271289416053?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item3f2a1bf975 (http://www.ebay.com/itm/Fuji-EZ-Sliding-Adjustable-fishing-Hook-Keeper-ROD-holder-hanger-corefishing-/271289416053?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item3f2a1bf975) (navodno made in Japan i biras boju)!
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: maverick u Siječanj 15, 2014, 22:14:04
A neka Ćavo naruci par komada
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Darko u Siječanj 15, 2014, 22:17:37
pa mogao bi  :icon_thumright: , ako još priča s nama  :stripii:
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: TopMix u Siječanj 15, 2014, 22:19:45
Neverovatno sta sve nema po ribolovackim ducanima, a ovo ispade jos uvek deficitarna roba..., a korisna stvarcica
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: raso u Siječanj 15, 2014, 23:05:05
sutra ja naručujem , ko treba nek mi se javi na mob ili PP
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Lomnica_city u Siječanj 15, 2014, 23:09:18
Ako ces na vecu kolicinu po meni se Plat vise isplati, stize za 4-5 dana (dalje zadrzavanje zavisi od vase carine) a od kineza za bar mesec dana!!
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: raso u Siječanj 15, 2014, 23:12:08
daj link
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Lomnica_city u Siječanj 15, 2014, 23:43:25
http://www.plat.co.jp/shop/catalog/default/language/en/cPath/32_2305/fishing-gear-accessories/hook-keeper-holder.html (http://www.plat.co.jp/shop/catalog/default/language/en/cPath/32_2305/fishing-gear-accessories/hook-keeper-holder.html)
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: maverick u Siječanj 16, 2014, 00:28:20
Te sto Raso naruci ja pojedem s sirom i kajmakom  :stripii:
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Rap u Siječanj 16, 2014, 13:05:11
On popunjava asortiman trgovine koju otvara s tobom!
Kada stignu ja ti platim cugu care :)
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: maverick u Siječanj 16, 2014, 13:25:58
Ma ima Raso 6 komada na lageru... :ok:
Naziv: Odg: Odg: XZoga štapovi
Autor: Retfalački mačak u Siječanj 26, 2014, 12:29:13
Citat: Darko  u Siječanj 15, 2014, 22:00:12
jel mislita na ovakvu zakačku

(https://www.pecaros-os.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi43.tinypic.com%2Frjnt49.jpg&hash=39f93990024d4260f695a54c204e97dd4e4567c7)
Ako netko naručuje, molim bar 2 komada. Javite kome i kada se plaća.
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: miha u Travanj 20, 2014, 07:15:09
jel ima negdje u osijeku i okolici da se nabavi i koja cijena hvala
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Retfalački mačak u Travanj 25, 2014, 13:27:38
I ja sam još uvijek zainteresiran za njih. Gdje ih ima, Hrvatska, Srbija, BiH?
Rašo ribolov očito nema.
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Darko u Travanj 25, 2014, 20:25:31
najbliže ih ima na ebay-u  :hi:
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: faki u Travanj 25, 2014, 21:12:12
Uzeo za 40kn ebay
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Retfalački mačak u Travanj 25, 2014, 21:25:50
Imaš li bar 1 komad za ustupiti?  :eek:
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Alija u Travanj 25, 2014, 21:42:03
Malo žice ,konca i dvokomponentnog ljepila .....cca 10minuta maksimalno(sve skupa)  :ok:
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Zagor u Srpanj 01, 2017, 08:44:55
(https://www.pecaros-os.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi63.tinypic.com%2Ferfqpv.png&hash=fd0694567a0c9f09ed49129715f345fb109b28df)
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: šajzika u Srpanj 01, 2017, 08:57:46
Legendo :stripii:
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Darkestrah u Srpanj 01, 2017, 09:38:23
Haha, genijalno

Poslano iz centralnog komiteta

Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Mornar Popaj u Srpanj 01, 2017, 10:11:20
Ja bi prije svega nabacio krug ili dva izolir trake u boji blanka, pa onda ovo originalno rješenje
U svakom slučaju, bravo Zagore za informaciju  :occasion14:
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: SMT u Rujan 28, 2022, 21:37:41
Jel neko ovo skoro kupovao negde? Neka preporuka?

Malo kvalitetnije, da ne spadaju… Neki Fuji ili šta ima…

Meni su svi stapovi bez  ove stvarčice… užas…

https://youtu.be/iP12C0Aex1Q
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: miha u Rujan 29, 2022, 06:52:17
https://kapitalac.com/iron-claw-lure-keeper.html
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Thechoki u Rujan 30, 2022, 13:39:58
Citat: SMT  u Rujan 28, 2022, 21:37:41
Jel neko ovo skoro kupovao negde? Neka preporuka?

Malo kvalitetnije, da ne spadaju… Neki Fuji ili šta ima…

Meni su svi stapovi bez  ove stvarčice… užas…

https://youtu.be/iP12C0Aex1Q


http://mgservis.com/product/fuji-ehkm-b-ab/
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Thechoki u Rujan 30, 2022, 13:43:00
Na Spotexu sam to imao i odlicno je.GL su bez toga,narucio sam 5 komada stizu sledece sedmice.
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: alexdja u Listopad 04, 2022, 12:59:58
Citat: SMT  u Rujan 28, 2022, 21:37:41
Jel neko ovo skoro kupovao negde? Neka preporuka?

Malo kvalitetnije, da ne spadaju… Neki Fuji ili šta ima…

Meni su svi stapovi bez  ove stvarčice… užas…

https://youtu.be/iP12C0Aex1Q

Imam ja nešto, nego ne ide ti uz te mašinice...



(https://uploads.tapatalk-cdn.com/20221004/b14b9eeabbe2898f29248837609e6779.jpg)
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: SMT u Listopad 23, 2022, 19:52:34
Ostavi mi to… naći ću valjda i ja neku daiFu da mi odgovara… Čisto da budem u trendu, ako ništa drugo…

Otvorio sam se juče za ove…


(https://i.ibb.co/ynKDr7r/08-CB414-C-AB7-C-46-F9-973-E-C44-A23-ED35-A8.jpg) (https://ibb.co/qMhzvVv)
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: flutikazon u Listopad 24, 2022, 08:38:34
Da li si u NS uzeo,da ne moram u MG servis zbog tih sitnica?
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: SMT u Listopad 24, 2022, 10:19:29
Ne, nema u Formaxu… u druge radnje ni ne idem, možda imaju…
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Thechoki u Listopad 24, 2022, 19:14:06
Citat: flutikazon  u Listopad 24, 2022, 08:38:34
Da li si u NS uzeo,da ne moram u MG servis zbog tih sitnica?

Nisam ni ja išao,poslali su mi brzom poštom!
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Isa u Listopad 24, 2022, 20:55:07
Gde ste to kupili? Želeo bih i ja da kupim, ima par štapova bez toga i opasno me nervira nedostatak držača.
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: alexdja u Listopad 24, 2022, 23:18:51
Ja sam uzeo sa nekog japanskog sajta kad sam naručivao neki FC...

A ovakve i slične imaš po našim nekim radnjama i na KP...

Kucaj u guglu "držač udice"...
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: Batica u Listopad 25, 2022, 07:10:31
Aliexpress pun takvih drzaca udica.
Kupio, probao, svi poispadali u vodu.
Naziv: Odg: Zakačkica na štapu
Autor: alexdja u Listopad 25, 2022, 17:58:48
Ovaj moj drži, dobar je, ne znam za ove sa alija i kp...