Šta reći, ipak se isplati...isto mjesto, isti vobler...3,5 mjeseca razmaka :notworthy:
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/1653981_862557693806229_2051409973274526824_n.jpg?oh=fd6dd071416ccbf8c9c05a285b7c7b8e&oe=554BC479&__gda__=1431092521_0f9cdf32614c55e61296fabf96780e58)
svaka cast
ovo nema cijenu :ok:
:notworthy: :hi: :occasion14:
Lijepa stvar...a lijepo je i narastao za ta tri mjeseca :ok:
Chuppa je legenda, u tandemu sa Pajom pogotovo!
Da mu i ovde cestitam!!!