Pecaroš -OS

PRIBOR & OPREMA => Varalice => Vobleri => Autor teme: Greys u Ožujak 19, 2013, 17:33:00

Naziv: Happy Star vobleri
Autor: Greys u Ožujak 19, 2013, 17:33:00
Koliko je za sada poznato, ovo je djelo vlasnika bivšeg Ružnog pačeta, kolega ih je kupio, i prezadovoljan je. Ima li ih netko od vas?
Ovo je model Siren 6 DR


(https://www.pecaros-os.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi45.tinypic.com%2Fnyihjd.jpg&hash=2b91ec3262bff22ea85ed8e779c024fbbd6f3375)
Naziv: Odg: Happy Star vobleri
Autor: happy star u Travanj 28, 2013, 23:28:49
Zahvaljujem se na otvorenoj temi o mojim voblerima i da ujedno pojasnim neke detalje.
Ja nikada nisam radio u Ruznom pacetu niti imam bilo kakve veze sa njima.
Moji vobleri mozda podsecaju na Ruzno pace ali imaju vrlo malo slicnosti.Pocev od velicine,debljine,dekora,nacina izrade, zastitnih lakova itd.
Ruzno pace se izradjuje iz dve polovine koje se peku,dok ja radim iz jednog dela i takodjer pecem itd.Vrlo mnogo ima razlicitosti  da ih sve ne navodim.
Obzirom da sam iz Cacka znam kako se pace proizvodi, znam sta je lose ,a sta dobro.Na osnovu takvih informacija napravljen je Happy star sa ciljem
da postane savrseniji vobler od paceta.

Toliko za uvod.Tu sam za vasa eventualna pitanja.
     
   Bistro
Naziv: Odg: Happy Star vobleri
Autor: maverick u Travanj 28, 2013, 23:32:32
Prvenstveno, dobro nam došao  :thumbsup: a tema je tu, da nam prikazes novitete, gdje se mogu kupiti varalice, a mi tebi da vratimo s slikama ulova  :thumbsup:
Naziv: Odg: Happy Star vobleri
Autor: miha u Travanj 29, 2013, 05:20:52
na dobrom si putu odličan vobler obečava  :hello2:
Naziv: Odg: Happy Star vobleri
Autor: čikli u Travanj 29, 2013, 06:20:42
gdje se mogu nabaviti i koja cijena  :thumbsup:
Naziv: Odg: Happy Star vobleri
Autor: Greys u Travanj 29, 2013, 07:35:49
Dobrodošao, i ujedno isprika na krivim informacijama koje sam ''kopirao'' sa jednog drugog foruma  :icon_thumright:
Naziv: Odg: Happy Star vobleri
Autor: IVEK 85 u Travanj 29, 2013, 22:17:13
Prva liga ovak na oko,a vjerujem da rade isto dobro,svaka čast!
Naziv: Odg: Happy Star vobleri
Autor: happy star u Svibanj 02, 2013, 23:02:03
Zahvaljujem se na srdacnim recima dobrodoslice ! Uskoro slede fotke ostalih voblera. Poradicu maximalno da se mogu kupiti  i  na vasim terenima .
Naziv: Odg: Happy Star vobleri
Autor: Greys u Svibanj 02, 2013, 23:03:07
To bi bilo lijepo. Prijatelj ih je probao, i kaže da su puno bolje nego Pače, a kad mi to netko kaže, to onda mora valjat  :icon_thumright:
Naziv: Odg: Happy Star vobleri
Autor: Greys u Lipanj 25, 2013, 22:22:57
Kolega isto uzeo Happy Star voblere, 6cm, ajmo reć onaj tanji model, ne zdepasti, i kaže krasna vibra, jako dobar rad. Samo da padne voda, pa da pošteno još odemo na vodu ga probat. Kupljeno u Bezdanu u trgovini Štuka  :icon_thumright: