Taps, još jedan poljski brend. Za model Ukleja S, što reći nego odlična ''kopija'' starijeg zemljaka Salmo Thrilla. Nabavio sam si 2komada, 7.5cm, i 12grama, leeeeti daleko, lijepo se baca. Naravno, ovo je kao i Thrill, ubojica bajkoša. Iako volem više Thrilla :love7:
(https://www.pecaros-os.com/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi41.tinypic.com%2Fsgitl1.jpg&hash=0920d91127410ef64d71522948968cd320ba7e48)
Jučer, ganjam sa ovim, i u hebenoj brzini mi rokne ju štuketina, borba manje od minute, cvak cvak, pa-pa
A više ih nemam, jako dobra kopija Salmo Thrilla, za sve ljubitelje, i vrlo lako dostupni, cijena prihvatljiva :icon_thumright:
gdje ih nabavljaš i po kojoj cijeni
Budući da je ovo poljska robna marka, ne baš toliko izvikana, nabavlja se u i istoj državi, cijena je koji cent ispod 5eura, s time da je poštarina 9eura, pa onda uvijek nastojim uzet više stvari da se isplati :icon_thumright:
ajd kad budeš naručivao javi mi :icon_thumright:
Polako skupljam još neke stvari, javim :icon_thumright:
Svakako javi!!